Подаруйте відвідування кріосауни для двох!

подарували вже 889 рази
600 грн
2 людини
по 3 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Занурення в камеру з холодним повітрям, температура якого сягає -180 °C. Клієнтів запросять на процедуру по черзі. Кожен побуває в боксі 3 хвилини. За цей час організм не переохолоджується. Остигає тільки верхній шар шкіри, тому сеанс не завдасть дискомфорту. Завдяки процедурі підвищується імунітет, поліпшується мікроциркуляція крові та загальне самопочуття.

Чому ми вибрали салон Zamoroz.me

Салон розташований поблизу станції метро «Золоті ворота». Спеціалізація «Кріохвілі» — холодові процедури, інформаційно-хвильова терапія й гомеопатія. Перед початком клієнтам нададуть вовняні валянки — так сеанс пройде максимально комфортно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Zamoroz.me https://zamoroz.me/ м. Золоті Ворота, вул. Ярославів Вал, 14в

71 відгук

Юліана
17 червня 2019
Відвідували кріосауну з сестрою. Це було вперше, проте нам одразу пояснили, що це за процедура і як її проходити, тому ми отримали максимум задоволення)0
Анжелика
15 травня 2019
https://www.facebook.com/100001258137338
Good
Ирина
22 квітня 2019
Интересные ощущения,холодно очень!Любителям дыма понравится))))Спасибо Виталию,помог эмоционально справится,отвлекал:)
Мария
22 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001231780169
Это было незабываемое впечатление! Однозначно рекомендую! Все необходимое есть, человек, который проводил процедуру отзывчивый и внимательный. Ощущения, сначала страшновато, потом бодрость весь день, особого изменения пульса или давления мой измерительный прибор до и после не показал, все было в норме, хотя сердце телепало, довольно долго... Спасибо вам, за отличный день.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.