Подаруйте відвідування кріосауни!

подарували вже 7 712 разів
300 грн
1 людина
до 3-х хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Кріосауна — це вертикальний бокс, заповнений холодним повітрям температурою до -180 °C. Клієнт заходить у сауну на 3 хвилини. За час перебування в ній встигає охолодитися лише 0,5-5 мм тіла, тому дискомфорту від холоду немає. Процедура позитивно впливає на весь організм: поліпшує тонус шкіри, нормалізує сон, зміцнює імунітет.

Чому ми вибрали салон «Кріохвіля»

Салон знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота». Оздоровчо-профілактичний кабінет спеціалізується на холодових процедурах, інформаційно-хвильовій терапії та гомеопатії. Клієнту видадуть вовняні валянки для максимально комфортного перебування в сауні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кріохвиля https://www.facebook.com/nitrogenservice/ м. Золоті Ворота, вул. Ярославів Вал, 14в

60 відгуків

Александр
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100024317657710
Очень интересные ощущения. Холод переносится достаточно легко, благодаря тому, что он сухой. Молодой человек, который проводил инструктаж, и управлял этой футуристической конструкцией, спокойный, и вежливый. В общем, все было хорошо, без нервов, и неувязок.
Алина
28 грудня 2018
Было очень весело и классно . -200 градусов , то что нужно для хорошего настроения :) . Обязательно будем ещё пользоваться вашими услугами.
Ирина
22 грудня 2018
Ходили вместе с мужем. Для нас это был новый опыт и впечатление осталось прекрасное. Процедура очень бодрит, нам понравилось, обязательно посетим еще)
Людмила
22 грудня 2018
Криосауна прекрасно тонизирует и омолаживает организм, укрепляет иммунную систему. Отличное впечатление!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.