Подаруйте квитки на "Кураж Базар" для двох!

подарували вже 232 рази
200 грн
2 людини
1 день
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі зможуть провести на «Куражі» цілий день: влаштувати шопінг, послухати живі виступи музикантів і спробувати вуличну їжу. У вартість сертифіката входить два квитки на фестиваль. «Кураж Базар» — це не тільки найбільша та найпопулярніша барахолка столиці, але й захід з концертами, оригінальними фотозонами, фуд-кортом і розвагами для дітей і дорослих.

Чому ми вибрали «Кураж Базар»

Щорічно в Києві проходить кілька благодійних барахолок. За 2015-2017 роки на «Кураж Базарі» було зібрано понад 3,5 млн гривень для допомоги дітям. Кожен захід присвячено певній темі: для гостей проводять літературний, нічний, різдвяний та інші маркети.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кураж Базар https://www.facebook.com/kurazhbazar/ м. Виставковий центр, пр-т Академіка Глушкова, 1

4 відгуки

Anastasia
20 лютого 2019
Очень понравилось, единственное, вход до 12 лет бесплатный, а мы не знали и потеряли место на 4-го человека на кураже) а так, всё понравилось, ребята с bodo кооперативно справились, не было никаких проблем с тем, чтобы поменять впечатление) сам кураж базар вызвал лишь позитивные эмоции, поняли, что будем ходить на него ещё:)
Анастасия
28 грудня 2018
Ходили на кураж базар вместе с парнем. Потусили на славу. Очень много разных прикольных штук видели от еды и до одежды. Классное впечатление, советую подарить своим близким.
Ксюша
21 грудня 2018
Впечатление кураж базар для компании мне подарила сестра. На впечатление отправились с друзьями. Я первый раз была на кураже. Мне понравлось )))) очень продумано и тематично ) хорошо провели время!
Карина
20 вересня 2018
Мы с подругой отлично повеселились на «Кураже», прикупили себе красивых вещичек. Все очень классно организовано, музыка хорошая, много вкусной еды. Время провели просто замечательно))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.