Подаруйте квитки на "Кураж Базар" для компанії!

подарували вже 57 рази
400 грн
4 людини
1 день
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

«Кураж Базар» — це великий сімейний фестиваль із безліччю фотозон, розваг і фуд-кортом. Друзям нададуть 4 вхідних квитки. Гуляти на «Куражі» можна весь день. Крім зон шопінгу та вуличної їжі, є локації, на яких відбуваються концерти молодих музикантів.

Чому ми вибрали «Кураж Базар»

Благодійні барахолки відбуваються у столиці кілька разів на сезон. У період з 2015 по 2017 рік організаторам вдалося зібрати на допомогу дітям понад 3,5 млн гривень. Кожен фестиваль має власну тематику. Він може бути присвячений книгам, різдвяним святам, популярним серіалам тощо.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кураж Базар https://www.facebook.com/kurazhbazar/ м. Виставковий центр, пр-т Академіка Глушкова, 1

4 відгуки

Anastasia
20 лютого 2019
Очень понравилось, единственное, вход до 12 лет бесплатный, а мы не знали и потеряли место на 4-го человека на кураже) а так, всё понравилось, ребята с bodo кооперативно справились, не было никаких проблем с тем, чтобы поменять впечатление) сам кураж базар вызвал лишь позитивные эмоции, поняли, что будем ходить на него ещё:)
Анастасия
28 грудня 2018
Ходили на кураж базар вместе с парнем. Потусили на славу. Очень много разных прикольных штук видели от еды и до одежды. Классное впечатление, советую подарить своим близким.
Ксюша
21 грудня 2018
Впечатление кураж базар для компании мне подарила сестра. На впечатление отправились с друзьями. Я первый раз была на кураже. Мне понравлось )))) очень продумано и тематично ) хорошо провели время!
Карина
20 вересня 2018
Мы с подругой отлично повеселились на «Кураже», прикупили себе красивых вещичек. Все очень классно организовано, музыка хорошая, много вкусной еды. Время провели просто замечательно))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.