Подаруйте курс боксу!

подарували вже 23 рази
4500 грн
1 людина
12 занять по 90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На індивідуальних уроках новачок освоїть техніку прямих, бічних і нижніх ударів. Викладач покаже основні захисні прийоми і навчить нейтралізовувати дії противника. Професійний спортсмен рівномірно розподілить навантаження, щоб тренування проходили максимально комфортно.

Чому ми вибрали боксерський клуб Puncher

Спортивний клуб розташований неподалік від станції метро «Палац “Україна"». Програма занять складається індивідуально для кожного учня з урахуванням його фізичних здібностей. Боксерські рукавички, необхідні для уроків, видаються на місці. Гості можуть скористатися душовими кімнатами та роздягальнями.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Puncher - Боксерський клуб http://www.puncher.kiev.ua/ м. Палац Україна, вул. Предславинська, 35, корп. 21

58 відгуків

Марія
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002589867199
Ще один чудовий момент у палац спогадів. І не тільки :) Найбільше мене вразило те, як легко пройшло це заняття. Було дуже комфортно. Люся - неймовірний тренер. Як на мене, бажання щось робити та впевненість у тому, що у тебе все вийде - це найголовніше. Саме так я почувалася. І це дивовижно. Кайфую від людей, які кайфують від того, що роблять і дарують позитив іншим! P.S. Усі вчителі і викладачі... ні, всі, хто чомусь навчає інших, мають бути такими, як Люся.
Богдан
12 лютого 2019
Мастер-класс очень понравился. Тренер построил план тренировки исходя из моего уровня, думаю пойти на постоянные занятия.
Роман
9 лютого 2019
Все прошло замечательно, даже новичку можно поймать азы
Яна
6 лютого 2019
Пользуюсь услугами bodo много лет! Всегда остаюсь довольна впечатлениями. Курс бокса не исключение! Тренер по боксу - Профессионал. Чемпионка мира по боксу! Посещаю занятия с удовольствием. Спасибо)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.