Подаруйте Курс фітнесу Kangoo jumps!

подарували вже 15 рази
2100 грн
1 людина
8 уроків по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
до 85 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Вісім інтенсивних групових тренувань, спрямованих на спалювання калорій і зміцнення м'язів ніг, спини і преса. Для фітнесу видадуть спеціальне взуття — черевики на пружинах Kangoo jumps. Програма кожного заняття буде складатися з розминки, основного комплексу вправ і стретчингу загальною тривалістю до години.

Чому ми вибрали Kangoo-інструктора Катерину Олійник

Студії для занять розташовані в центрі Києва біля станцій метро «Печерська» та «Арсенальна». Kangoo-фітнес проводить ліцензований інструктор. Є ранкові та вечірні тренування. У наявності багато пар «джамперів» різних розмірів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kangoo Jumps - Фітнес-центр https://www.facebook.com/kangooJumpsKiev/ м. Печерська, вул. Рибальська, 13 м. Арсенальна, вул. Івана Мазепи, 6

12 відгуків

Инна
4 липня 2019
Не на секунду не пожалела, что выбрала Kangoo jumps! Очень здорово! Тренер Катерина просто супер! А главное, что после такой интенсивной тренировки, утром - никакой крепатуры!
Elena
23 травня 2019
Интересный вид спорта, сильная кардио под классную музыку)
Александра
23 травня 2019
Очень понравилось занятие. Хорошо и полезно провела время)
Катя
16 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001902554702
Cool

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.