Подаруйте курс гончарної майстерності!

подарували вже 86 рази
2300 грн
1 людина
5 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На індивідуальних заняттях новачок навчиться крутити гончарний круг, центрувати глину та надавати їй потрібну форму. Кожен урок він створюватиме один або два вироби, на які незабаром чекає випал. Майстер простежить за діями учня та допоможе в разі необхідності. Забрати готові вироби можна за місяць.

Чому ми вибрали гончарну майстерню Glynar

Майстерня знаходиться в центрі міста, недалеко від ст. м. «Хрещатик». Фартух та всі необхідні речі видаються на місці. Уроки можуть відвідувати як дорослі, так і діти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Glynar - Гончарна майстерня https://www.facebook.com/glynar/ м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9

1 115 відгуків

Марина
Сьогодні
Відвідали МК на Позняках. Дуже содобалось. Майстер Святослав розповів цікаву історію гончарства, показав як працювти з глиною. А далі була найцікавіша практика. Вдячні Майстру та організаторам bodo! Рекомендуємо
Дарья
Вчора
https://www.facebook.com/100002675716758
Всё прошло отлично и весело , рекомендую!
Алена
Вчора
Все отлично, рекомендую
Владислава
20 квітня 2019
https://www.facebook.com/100006761988018
Нам с мужем очень понравилось, вёл мастер-класс интересный молодой человек, очень помогал слепить что-то красивое и в результате получилось действительно очень даже ничего, тем более как для первого раза!ждём свои красивые, сделанные своими руками чашки:)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.