Подаруйте курс гри на фортепіано!

подарували вже 119 рази
2100 грн
1 людина
9 занять по 45 хв.
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Урок відбудеться в індивідуальному форматі. Спочатку педагог оцінить рівень наявних навичок учня, а потім складе персональну програму заняття. Новачка навчать правильно сидіти, тримати руки, натискати на клавіші та відчувати ритм. Наприкінці курсу учень зіграє елементи улюблених композицій. Більш досвідчені піаністи зможуть відпрацювати складні техніки та відточити свої знання. Для практики видадуть синтезатор.

Чому ми вибрали школу вокалу «Гармонія»

Більшу частину заняття займає практика. Відвідати заняття можна в школах біля станцій метро «Університет», «Вокзальна» і «Дружби народів». Викладач — професійний піаніст з п'ятирічним педагогічним стажем.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Гармонія - Школа вокалу http://harmonia.kiev.ua м. Університет, вул. Богдана Хмельницького, 59б м. Вокзальна, вул. Тургенівська, 2 м. Дружби народів, вул. Товарна, 18

36 відгуків

Александр
9 червня 2019
Всё отлично
Любовь
22 травня 2019
Впечатление очень порадовало! Урок был необычайно интерессным, даже учитывая тот факт, что никаких знаний и практики по игре на фортепиано не было. Хоть это и первое занятие, вам дают все основы, поэтому уже с самого начала создается полная картина изучаемого) Всем очень советую:)
Татьяна
11 травня 2019
https://www.facebook.com/100009161181343
Все очень понравилось, преподаватель отлично объяснял, как для чайника все было понятно. Отдельное спасибо также команде Bodo за то, что пошли на уступки и не дали пропасть моему впечатлению.
Катерина
5 травня 2019
https://www.facebook.com/100016416450947
Була на занятті 05.05.2019. Організація приємно здивувала, швидко домовилися як з Бодо, так і з викладачкою зі школи. Під час заняття вивчили ноти і простеньку мелодію, зробили фото)) Єдиний момент, про який хотілося б зазначити - на пошті була адреса не тої філії, на якій відбувалося заняття( було зазначено вул. Богдана Хмельницького 59б, а заняття проходило на Терещенській, 2). Будівлі знаходяться в 5 хвилинах пішки, тому особливих проблем не виникло, але це дві різні філії, тому краще звернути на це увагу в подальшому.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.