Подаруйте курс гри на гітарі!

подарували вже 319 рази
2200 грн 1 люд. 8 занять по 60 хв.
2200 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Курс буде проходити індивідуально. Викладач складе план уроку в залежності від навичок учня. Новачка навчать виконувати акорди та рифи. Педагог покаже, як грати боєм, перебором і за допомогою медіатора. Музикант з досвідом може відпрацювати імпровізацію, композиції у різних напрямках або навчитися копіювати техніку улюбленого гітариста. Інструмент нададуть на місці.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

У школі викладають музиканти діючих колективів, які активно виступають. Кожен готовий навчити різним стилям і технікам гри. Під час складання плану уроків педагог відштовхується від умінь і побажань учня — ніхто не буде змушувати вивчати класику. Школа розробила власну програму — вона дозволяє швидше опанувати інструмент. Заняття проходять на лівому та правому берегах Києва, тому можна вибрати зручне для себе розташування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Рок-школа http://rockschool.com.ua/ м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А

8 відгуків

Наталия
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000712467996
Все прекрастно!!!
Константин
16 січня 2019
Сегодня впервые держал гитару в руках, через час занятия принцип игры на гитаре был разъяснен и показан,а самое главное руки поставлены.Спасибо вашей команде, а самое главное учителю Максиму...Объясняет на популярно родном языке и без всяких забабонов, которые в принципе не нужны!
Kostiantyn
15 січня 2019
Первое занятие понравилось. Преподаватель отличный. Отдельная комната, гитара на выбор). Дальше еще 5.))
Вика
6 серпня 2018
http://ok.ru/profile/560303458970
Я занималась на Подоле, преподаватель - Алексей. И это очень круто! С учётом того, что я пошла совершенно с нуля, никогда не занималась музыкой ни в каком виде и вообще боюсь всяких учителей, которые стоят над душой и что-то требуют - всё было увлекательно, безболезненно :) и результативно. Лёша - очень терпеливый учитель, курс продуманный и вдохновляет на продолжение обучения. Сама школа - без пафоса, весёлая и стильная, как раз в стиле рок) Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.