Подаруйте курс гри на гітарі!

подарували вже 345 рази
2800 грн 1 люд. 8 занять по 60 хв.
2800 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Курс буде проходити індивідуально. Викладач складе план уроку в залежності від навичок учня. Новачка навчать виконувати акорди та рифи. Педагог покаже, як грати боєм, перебором і за допомогою медіатора. Музикант з досвідом може відпрацювати імпровізацію, композиції у різних напрямках або навчитися копіювати техніку улюбленого гітариста. Інструмент видадуть на місці.

Чому ми вибрали музичну школу для рокерів Rock school

У школі викладають музиканти діючих колективів, які активно виступають. Кожен готовий навчити різним стилям і технікам гри. Під час складання плану уроків педагог відштовхується від умінь і побажань учня — ніхто не буде змушувати вивчати класику. Школа розробила власну програму — вона дозволяє швидше опанувати інструмент. Заняття проходять на лівому та правому берегах Києва, тому можна вибрати зручне для себе розташування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rock schоol - Музична школа для рокерів http://rockschool.com.ua/ м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 м. Контрактова Площа, вул. Верхній Вал, 66 м. Позняки, вул. Лариси Руденко, 6а

13 відгуків

Ирина
17 травня 2019
Никогда в руках не держала музыкальных инструментов, но всегда мечтала играть на гитаре. На день рожденья муж подарил сертификат на уроки игры на гитаре. Понравилось безумно. Локация, атмосфера, выбор инструментов на уровне. Дали попробовать и электрогитар и акустику. Урок пролетел незаметно, преподаватель рассказал азы и дал задания (домашние в том числе) , исходя из уровня подготовки. Последующие занятия легко назначать в личном кабинете. Получила массу удовольствия!
Artur
9 травня 2019
https://www.facebook.com/100001324310654
Все было просто замечательно!
Наталья
23 квітня 2019
Отличный преподаватель! Мотивирует заниматься (собственным примером и подходом к обучению).
Александр
2 квітня 2019
Пока что прошел только первое занятие, но уже очень впечатлен. С первого урока научился брать баре(правда нужно потренироваться). Разобрали пару любимых песен и сразу же подобрали аккорды. Жду следующих занятий с нетерпением)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.