Курс гри на саксофоні

подарували вже 15 рази
1 людина
8 занять по 60 хв.
Доступно з 13 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учневі нададуть саксофон і мундштук на час уроків. Викладач визначить рівень, поцікавиться побажаннями і складе індивідуальну програму. Він покаже, як правильно тримати в руках саксофон, пояснить принципи звуковидобування і зіграє пару мелодій. На перших заняттях новачок гратиме прості мотиви, але протягом курсу завдання будуть ускладнюватися. Наприкінці учень вже зможе виконати повноцінні композиції.

Чому ми вибрали музичну академію Nota Bene

Навчальний заклад спеціалізується на некласичних музичних напрямках. Серед них є фанк, рок, джаз, поп, R & B та інші. Курс гри на саксофоні веде музикант з великим досвідом роботи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nota Bene - Музична академія http://nota-bene-academy.com.ua/ м. Голосіївська, вул. Голосіївська, 13А

59 відгуків

Марина
26 травня 2019
https://www.facebook.com/100000682564486
Майстер-клас гри на саксофоні. Вчитель Слава. Не так все просто, як здається. Щоб звук був красивий потрібно знати багато тонкощів! Слава дуже просто і доступно пояснив і показав ази роботи з інструментом. Було цікаво, і комфортно. Дякую!!!
Анна
24 травня 2019
https://www.facebook.com/100001990577867
Великолепно все было, благодарность вам
Микола
19 травня 2019
Все організовано та пройшло чудово! Щиро вдячний Вашим працівникам за проведений час у академії. Отримав враження, які залишаться на довгі роки. 45 років тому ( з 1970 року по 1974 рік ) в останній раз грав у духовому оркестрі, на АЛЬТУ, під час навчання у технікумі. Саксофон у перше взяв у руки у Вас. Майстер-клас, 18.05.19р. о 10:00, пройшов класно! Викладач ( Олексій) - СУПЕР!!! Все було проведено професіонально, щиро, з любов*ю до своєї роботи та клієнтів. Зробили фото та записали маленьке відео, де я спільно з чудовою музиканткою зі сходу ( композиція з - burden saxophone ), спробував зіграти ( по приколу ). Все вийшло дуже орегінально. Дружина, діти, внуки, родичі та друзі були вражені міні кліпом. Правда, у кінці сюжету зрозуміли, що дідусь все зробив прикольно та класно!
Влад
8 квітня 2019
Мастер класс игры на саксофоне - это топ Инструктор Славик показал основные приёмы игры , а ещё прекрасное чувство юмора помогло провести это впечатление на высшем уровне ) К такому инструктору я бы записался на занятия )

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.