Подаруйте курс гри на ударних!

подарували вже 139 рази
4300 грн
1 людина
16 занять по 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Курс занять із гри на ударних відбудеться індивідуально. Викладач складе план уроків у залежності від навичок учня. Його навчать правильно тримати палички, сидіти за барабанною установкою, читати ноти з листа. Також новачок дізнається, як працювати з метрономом і підбирати ритмічні малюнки під різні пісні. Педагог покаже вправи для пальців і кистей, щоб тренуватися вдома. Музикант із досвідом буде відпрацьовувати імпровізацію, композиції в різних напрямках або експериментальні техніки. Педагог запише відео виступу, який відбудеться на фінальному уроці. Випускнику видадуть сертифікат про проходження курсу.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

Філії навчального закладу розташовані на правому та лівому берегах Києва, тому учень сам зможе вибрати місце проведення занять. У школі викладають музиканти, які грають у власних колективах і гастролюють. Кожен із них складає план уроку, відштовхуючись від навичок учня. Вчителі вільно володіють різними стилями гри, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. Ніхто не змушує вивчати тільки класичні твори — усе залежить від побажань клієнта. «Рок-школа» розробила власну програму. Її мета — допомогти опанувати інструмент швидше.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Рок-школа http://rockschool.com.ua/ м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А

330 відгуків

Алёна
Сьогодні
https://www.facebook.com/100001474724579
Была в школе на Подоле, преподаватель Артём великолепен и профи своего дела. Я получила больше чем ожидала и огромное количество позитивных эмоций
Aнна
Вчора
Заняття пролетіло швидко – було цікаво і легко. Навіть на першому занятті без попереднього досвіду у мене вийшло зіграти простенький ритм під гітару, на якій грав викладач Михайло) Він класний:)
Александр
18 лютого 2019
Осталось море эмоций и впечатлений, спасибо Александру за то, что за не такой большой промежуток времени почувствовать себя в роли барабанщика. За установкой находился первый раз в своей жизни, не думал что игра на ударных требует такой конструкции. Но уже в конце занятия понимаешь, что не хочется уходить а продолжать играть и играть дальше. Рекомендую, не пожалеете. PS: Спасибо Вам за положительные эмоции.
Геннадий
17 лютого 2019
Отличное впечатление,супер обслуживание.Все круто.Спасибо огромное.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.