Подаруйте курс гри на ударних!

подарували вже 140 рази
5600 грн
1 людина
16 занять по 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Курс занять із гри на ударних пройде індивідуально. Викладач складе план уроків у залежності від навичок учня. Його навчать правильно тримати палички, сидіти за барабанною установкою, читати ноти з листа. Також новачок дізнається, як працювати з метрономом і підбирати ритмічні малюнки під різні пісні. Педагог покаже вправи для пальців і кистей, щоб тренуватися вдома. Музикант із досвідом буде відпрацьовувати імпровізацію, композиції в різних напрямках або експериментальні техніки. Педагог запише відео виступу, який відбудеться на фінальному уроці. Випускнику видадуть сертифікат про проходження курсу.

Чому ми вибрали музичну школу для рокерів Rock school

Філії навчального закладу розташовані на правому та лівому берегах Києва, тому учень сам зможе вибрати місце проведення занять. У школі викладають музиканти, які грають у власних колективах і гастролюють. Кожен із них складає план уроку, відштовхуючись від навичок учня. Вчителі вільно володіють різними стилями гри, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. Ніхто не змушує вивчати тільки класичні твори — усе залежить від побажань клієнта. «Рок-школа» розробила власну програму. Її мета — допомогти опанувати інструмент швидше.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rock schоol - Музична школа для рокерів http://rockschool.com.ua/ м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 м. Контрактова Площа, вул. Верхній Вал, 66 м. Позняки, вул. Лариси Руденко, 6а

376 відгуків

Владимир
Сьогодні
https://www.facebook.com/100002346625341
Очень понравилось работать с Романом!
Дарья
Вчора
https://www.facebook.com/100008011116592
Круто и познавательно)
Вероника
10 квітня 2019
https://plus.google.com/113145437690051501226
Была на уроке игры на ударных. Давно мечтала - и вот представилась возможность. Очень довольна уроком и преподавателем, много радостных эмоций. Теперь планирую пойти учиться)
Сергей
9 квітня 2019
Очень классный урок!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.