Подаруйте курс гри на ударних!

подарували вже 143 рази
5600 грн
1 людина
16 занять по 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Курс занять із гри на ударних пройде індивідуально. Викладач складе план уроків у залежності від навичок учня. Його навчать правильно тримати палички, сидіти за барабанною установкою, читати ноти з листа. Також новачок дізнається, як працювати з метрономом і підбирати ритмічні малюнки під різні пісні. Педагог покаже вправи для пальців і кистей, щоб тренуватися вдома. Музикант із досвідом буде відпрацьовувати імпровізацію, композиції в різних напрямках або експериментальні техніки. Педагог запише відео виступу, який відбудеться на фінальному уроці. Випускнику видадуть сертифікат про проходження курсу.

Чому ми вибрали музичну школу для рокерів Rock school

Філії навчального закладу розташовані на правому та лівому берегах Києва, тому учень сам зможе вибрати місце проведення занять. У школі викладають музиканти, які грають у власних колективах і гастролюють. Кожен із них складає план уроку, відштовхуючись від навичок учня. Вчителі вільно володіють різними стилями гри, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. Ніхто не змушує вивчати тільки класичні твори — усе залежить від побажань клієнта. «Рок-школа» розробила власну програму. Її мета — допомогти опанувати інструмент швидше.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rock schоol - Музична школа для рокерів http://rockschool.com.ua/ м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 м. Контрактова Площа, вул. Верхній Вал, 66 м. Позняки, вул. Лариси Руденко, 6а

427 відгуків

Дмитрий
10 липня 2019
https://www.facebook.com/100008222118542
Отличный урок, увидел многие свои ошибки со стороны, и восстановил веру в музыку ) Преподаватель прояснил мои пропущенные ступени, которые я не замечал т.к. в основном я самоучка. Получилась небольшая лайтовая перезагрузка. В общем - всё понравилось.
Алексей
10 липня 2019
Было классно, но мало ))))
Сергей
9 липня 2019
Было очень круто и интересно!
Татьяна
6 липня 2019
https://www.facebook.com/100004582593632
Отличный барабанный драйв!Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.