Подаруйте курс йоги!

подарували вже 3 837 разів
700 грн
1 людина
8 занять по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Курс складається з 8 групових занять вибраного напрямку йоги, в ході яких учасник навчиться контролювати свої тіло і думки, а також правильно виконувати статичні вправи. Можна вибрати зручний час для тренувань. Термін дії абонемента — 1 місяць. Основна увага приділяється правильному виконанню базових вправ — асан. Курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки.

Чому ми вибрали KievyogaCenter

Йоги Тетяна Півень та Євген Таковський заснували студію у 2004 році. За цей час школа зарекомендувала себе як одна з кращих у Києві. Студія розташована в самому центрі Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

KievyogaCenter https://kievyoga.center/ м. Площа Незалежності, вул. Михайлівська, 12б

120 відгуків

Вера
Вчора
https://www.facebook.com/100006039095853
Спасибо bodo за впечатление, а родным за подарок! Вчера была на первом занятии по хатха-йоге. Так как я новичок в этом деле, мне было очень интересно, но и волнительно. Всё прошло хорошо, объясняли, показывали, где не получалось помогали и направляли. Выбирать можно любое направление, так что за 8 занятий хочу попробовать как можно больше нового. Рекомендую к посещению!
Анна
Вчора
Были в студии «Дети Солнца», Харьков. Уютный тёплый зал, приятная обстановка
Светлана
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002142778709
Занятие прошло замечательно, именно то, чего мне давно не хватало! Спасибо за внимательность и профессионализм преподавателю Богдану!
Инна
18 лютого 2019
Очень круто! Была впервые и очень довольна!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.