Подаруйте курс карате!

подарували вже 27 рази
2000 грн
1 людина
6 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Комплекс містить шість занять, спрямованих на вивчення основних прийомів японського бойового мистецтва. Кожне тренування складатиметься з розминки та базового набору вправ. Під керівництвом інструктора спортсмен поступово опанує нові прийоми карате. За час курсу він навчиться наносити удари руками й ногами, ставити захисні блоки, уникати атак противника. Заняття допоможуть розвинути координацію, спритність і силу, а також зміцнити здоров'я.

Чому ми вибрали спортивний клуб Fighter

У клубі проводять тренування для учнів різних вікових груп і рівня фізичної підготовки. Є денні та вечірні заняття. Для батьків працює клієнтська зона, де можна почекати дитину. Серед клієнтів спортклубу Fighter — переможці та призери українських і міжнародних турнірів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fighter - Спортивний клуб https://www.facebook.com/fighter.org.ua/ м. Дарниця, б-р Верховної Ради, 22

1 відгук

Евгений
20 серпня 2018
Ходили с девушкой на карате-подготовку. Почему-то у нее получалось лучше)) учитель очень крутой, все по полочкам рассказал, объяснил. Во время практики все получалось (несмотря на то, что я был мишенью для девушки иногда). Подумываю теперь о курсе карате, так как это очень интересно. Особенно круто, когда мастер очень эффектно и быстро двигается - невозможно уследить за движениями. Есть мотивация к таким результатам)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.