Подаруйте курс навчання грі в боулінг!

4000 грн
1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Учневі видадуть взуття на спеціальній підошві та рушники для усунення зайвого мастила на кулях. Інструктор пояснить, що таке синхронізація дій і як застосовувати її на практиці. Новачок навчиться вибирати і правильно подавати кулю, брати розбіг, утримувати рівновагу, прицілюватися. До кінця курсу він опанує п'ять головних прийомів гри в боулінг.

Чому ми вибрали боулінг-клуб Brooklyn

Клуб знаходиться в ТРЦ «Метрополіс» на Оболоні. Тренери пройшли сертифікацію Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу та Європейської федерації десятикегельного боулінгу (ETBF). Ігровий зал обладнаний 10 доріжками Qubica AMF і вміщує до 350 людей. Серед тренерів клубу — майстри спорту, кандидати в майстри спорту, чемпіони України з боулінгу та інструктори, що володіють європейськими сертифікатами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Brooklyn - Боулінг-клуб http://brooklyn-club.com.ua/ м. Оболонь, вул. Маршала Малиновського, 12, ТРЦ «Метрополіс», 4 поверх

8 відгуків

Наталья
15 лютого 2019
Все хорошо. Замечательный инструктор. Было интересно.
Кристина Пичкур
14 лютого 2019
Восторг! Рекомендую всем пройти этот мастер-класс, Вы узнаете все о спорте, Вам расскажут все нюансы игры профессиональные спортсмены, которые потом отработают так с Вами броски, что мы на первом занятии подряд били по 3 страйк(а до этого я, вообще, не посещала боулинг)...Нам повезло вдвойне, со мной и мужем работал Вице-президент федерации боулинга в Украине-Юрий Анатольевич, с первой минуты чувствуется, что Юрий Анатольевич любит свое дело, он так нас обучал, как-будто мы готовимся на олимпиаду. И должна заметить, что тут все коучи любят свое дело и Вы получите настоящие знания в игре в боулинг! Дорожки-обалденные, атмосфера-приятная, публика в зале интересная-все играют со страстью и спортивным азартом. Мы тут были 14.02-мы счастливы! Это незабываемые эмоции, полезные навыки, кстати мы приняли решение ходить в школу боулинга. Друзья, подарите себе и своим близким этот мастер-класс, Вы получите незабываемые эмоции. Благодарю, BODO за качественный мастер-класс и грамотного партнера в своем проекте! Благодарю, своего мужа, за эмоции!
Елена
4 лютого 2019
Все понравилось ! Отличный инструктор . Очень все внятно и доступно объяснял . Узнали много нового об игре . Спасибо )
Наталья
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003309885298
Отличный мастер-класс по боулингу
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.