Подаруйте курс робототехніки!

подарували вже 64 рази
3200 грн
1 людина
12 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 6 до 16 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Дитина відвідає серію групових занять по Lego WeDo. На уроках новачок навчиться конструювати роботів і створювати механізми різних рівнів складності. Весь процес буде контролювати наставник. Він покаже, як працювати з деталями, і допоможе в разі необхідності. Всі учасники будуть виконувати завдання в парах.

Чому ми вибрали Академію Професій Майбутнього

Академія знаходиться в пішій доступності від станції метро «Площа Льва Толстого». Викладачі курсу працюють за технологією STEAM. На час уроку учасникам видають один ноутбук на двох. У студії є вся необхідна техніка для навчання.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Академія Професій Майбутнього https://academyua.com/ м. Площа Льва Толстого, вул. Шота Руставелі, 30Б

7 відгуків

Виктория
21 січня 2019
Подарила сыну на 10-летие, он просто в восторге. Ребенок приходит с уроков с сияющими глазами)) А главное, что эти занятия познавательны и там он может познакомиться со сверстниками)) Очень рекомендую
Николай
14 січня 2019
Сын ходил, был в полном восторге, говорит, что хочет быть инженером) Очень познавательно, сам бы даже не такое сходил (судя по отзывам сына). Жаль что такого не было в моем детстве)
Светлана
27 травня 2018
Очень-очень - очень понравилось. Ребенок получил море удовольствия. Прекрасный персонал, преподаватель. Все прошло на высшем уровне. Описание занятия полностью совпадает с описанием. Огромное спасибо BODO.
елена
12 березня 2018
https://www.facebook.com/100009742920644
Моему сыну очень понравилось.Он в восторге и возможно будет ходить в будующем на регулярные занятия.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.