Подаруйте курс робототехніки!

подарували вже 68 рази
3500 грн
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 6 до 16 років
Використати до 30.04.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Дитина відвідає серію групових занять по Lego WeDo. На уроках новачок навчиться конструювати роботів і створювати механізми різних рівнів складності. Весь процес буде контролювати наставник. Він покаже, як працювати з деталями, а також допоможе в разі необхідності. Всі учасники будуть виконувати завдання в парах.

Чому ми вибрали Академію Професій Майбутнього

Академія знаходиться в пішій доступності від станції метро «Площа Льва Толстого». Викладачі курсу працюють за технологією STEAM. На час уроку учасникам видають один ноутбук на двох. У студії є вся необхідна техніка для навчання.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Академія Професій Майбутнього https://academyua.com/ м. Площа Льва Толстого, вул. Шота Руставелі, 30Б

11 відгуків

Лариса
22 червня 2019
Добрый день! На мастер-классе были дети 7 и 11 лет. В полном восторге! Огромная благодарность ведущей Анне. Рассказов на целый вечер))) были сомнения насчёт возраста младшенького, но справился прекрасно. Большое спасибо! Очень круто!!
Анна
19 травня 2019
Отлично! Спасибо!
Юлия
15 квітня 2019
Все понравилось! Родителям - четкость организации, каждый человек на своём месте. Ребенку - сам процесс, был очень увлечен и всё получилось! Спасибо большое!
Михаил
16 березня 2019
Понравилось

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.