Подаруйте курс самооборони!

подарували вже 310 рази
5000 грн
1 людина
6 занять по 2,5 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під керівництвом тренера новачок пройде курс з 6 занять по самообороні. За цей час він навчиться:

  • вирішувати конфліктні ситуації;
  • користуватися підручними засобами для самооборони;
  • наносити точні удари, уникати нападів;
  • протистояти озброєному противнику.

Перед тренуванням інструктор видасть все необхідне: палиці «ханбо», макети ножів, підручні предмети, які будуть використовуватися в бою.

Чому ми вибрали школу бойових мистецтв Nippon Кempo

Школа знаходиться неподалік від станції метро «Лук'янівська». Клуб спеціалізується на рукопашних боях ніппон-кемпо. Це сучасний вид єдиноборства. Заняття проводять сертифіковані тренери. Майстер-класи підходять для спортсменів будь-якого рівня.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nippon Кempo - Школа бойових мистецтв https://www.kumite.com.ua/ м. Лук'янівська, вул. Білоруська, 32

26 відгуків

Валентина
23 квітня 2019
Урок прошел отлично, тренер рассказал и показал многие приемы для защиты
Анатолий
3 лютого 2019
https://plus.google.com/116919860934832116075
Прекрасный мастер-класс, масса впечатлений и информации. Инструктор Владимир дал много полезной информации, а также набор базовых приемов, которые мы вместе отработали. Очень понравилась подача - сразу чувствуется профессионализм и богатый опыт. Безусловно, за несколько часов невозможно овладеть всеми приемами, но однозначно очень полезно, чтобы определиться стоит ли продолжать занятия.
Ткаченко Ирина
23 січня 2019
https://www.facebook.com/100003439338081
Из большого перечня впечатлений выбрала мастер-класс по самообороне. Надеюсь, что знания не пригодятся в жизни, но такой курс я бы ввела обязательным в школе. Преподаватель Сергей очень внимательный, доброжелательный и с профессиональным подходом. Спасибо!
Екатерина
11 січня 2019
Впечатление прошло отлично, спасибо; но единственное, расстроило, что на впечатление, которое я выбрала изначально, невозможно было пойти, т.к. bodo уже не сотрудничает с этой компанией
bodo
15 січня 2019
Доброго дня, Катерина. Дякуємо за те, що знайшли час поділитися своєю думкою у відгуку. Приносимо наші вибачення через надані незручності. Ми, дійсно, з минулого місяця не співпрацюємо з партнером, який надавав послугу "Гра на ударних". На даний момент знаходимось у пошуку нового партнера. Ми докладемо зусиль, щоб подібні ситуації не повторювалися, дуже раді, що ви змогли обрати альтернативу, яка вам сподобалася.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.