Подаруйте курс степ-аеробіки!

подарували вже 83 рази
800 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Кожне заняття починається з розминки. Після неї інструктор проводитиме низкоударні кардіотренування, що складаються з нескладних хореографічних рухів на спеціальній степ-платформі. Займатиметься спортсмен у групі до 15 осіб. Увесь курс потрібно пройти протягом 1 місяця.

Чому ми вибрали фітнес-студію I love sport

Студія знаходиться в п'яти хвилинах ходьби від ст. м. «Деміївська» і працює щодня. Тренування проводять як для початківців, так і для більш досвідчених спортсменів будь-якого віку. У роздягальнях можна безкоштовно скористатися феном і душем.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

I LOVE SPORT - Фітнес-студія http://www.ilovesport.kiev.ua/ м. Деміївська, пр-т Голосіївський, 17б

5 відгуків

Nataliia
8 червня 2019
Дякую Бодо! Студія підібрана дуже добре, адже має зручне розташування та гарні умови для проведення занять. Плюсом є також те, що можна ходити не тільки на степ-аеробіку, а й на будь-яке заняття. Маю тільки позитивні враження)
Ксения
14 березня 2019
https://www.facebook.com/1236630874
Отличные кардио. Главное успеть ухватить синий степ )) Зал сразу возле метро, аккуратный. Отлично что есть кондиционер в зале. Под конец тренировки это особенно спасает ) Мне нравится.
Надія
5 березня 2019
https://www.facebook.com/100003524178364
Все супер, сподобалось. Але досить важко, коли ти багато років не займався спортом. Готувалась до танцювальної степ аеробіки, але виявилось, що саме в цей день проходить силовий степ. Здавалося, не виживу, ще ніколи так не відчувала кожний м‘яз свого тіла )) Буду ходити тепер постійно, планую продовжити абонемент ) Дякую bodo за враження , а тренеру за увагу до кожного клієнта )))
Аліна
5 лютого 2019
В загальному сподобалося. Тренер позитивний.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.