Подаруйте курс тайського боксу!

6000 грн
1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Відвідавши курс персональних тренувань, боксер-початківець опанує базові техніки муай-тай. Заняття будуть складатися з розминки та практики. Тренер покаже різні удари руками та ногами. Всі вивчені прийоми можна відпрацювати в спарингу з інструктором. Якщо в учня вже є досвід в бойовому мистецтві, він зможе удосконалити свої навички під керівництвом професіонала.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Серед тренерів з тайського боксу — майстри спорту України, багаторазові чемпіони світу та Європи. Інструктор складе програму персональних тренувань залежно від навичок і фізичної підготовки учня. Заняття доступні для спортсменів різних вікових груп.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Виталий
27 червня 2018
Впечатление подарила девушка. Очень понравилось! Много нового узнал, смог отработать удары коленями, которые раньше мне давались с трудом, и другие приемы отточил, так сказать ) Советую всем фанам муай-тай усовершенствовать свои навыки и познакомиться с таким крутым тренером!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.