Подаруйте курс тайського боксу!

5000 грн
1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Відвідавши курс персональних тренувань, боксер-початківець опанує базові техніки муай-тай. Заняття будуть складатися з розминки та практики. Тренер покаже різні удари руками та ногами. Всі вивчені прийоми можна відпрацювати в спарингу з інструктором. Якщо в учня вже є досвід в бойовому мистецтві, він зможе удосконалити свої навички під керівництвом професіонала.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Серед тренерів з тайського боксу — майстри спорту України, багаторазові чемпіони світу та Європи. Інструктор складе програму персональних тренувань в залежності від навичок і фізичної підготовки учня. Заняття доступні для спортсменів різних вікових груп.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Виталий
27 червня 2018
Впечатление подарила девушка. Очень понравилось! Много нового узнал, смог отработать удары коленями, которые раньше мне давались с трудом, и другие приемы отточил, так сказать ) Советую всем фанам муай-тай усовершенствовать свои навыки и познакомиться с таким крутым тренером!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.