Подаруйте курс тхеквондо!

подарували вже 6 рази
2400 грн
1 людина
8 занять по 90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Кожне заняття буде починатися з невеликої розминки для того, щоб розігріти м'язи. Після неї спортсмен зможе відпрацювати основні прийоми єдиноборства. Викладач допоможе опанувати базові стійки і техніки пересування в тхеквондо. Він навчить правильно завдавати удари руками і ногами, а також покаже, як потрібно ставити захисні блоки.

Чому ми вибрали клуб TKD

Спортивний клуб розташований недалеко від ст. м. «Олімпійська». Заняття проводять в залах 30 м² та 45 м² з дзеркалами та необхідним інвентарем. Тренування з тхеквондо проходять під керівництвом професійного спортсмена.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

TKD - Фітнес клуб https://www.tkd-club.com м. Олімпійська, вул. Жилянська, 12а

2 відгуки

Александр
21 серпня 2018
Прошёл курс тренировок из восьми занятий. Есть индивидуальный подход; всё терпеливо объясняется. Благодаря Юре как-будто освоил новую философию и дисциплину. В занятие входит как техническая часть, так и хорошая тренировка тела на реакцию и выносливость. Условия проведения занятий и зал очень подходящие; есть необходимый для занятий инвентарь. Выражаю благодарность Юре за вложенные усилия!
Андрей
26 червня 2018
Очень понравилось занятие. Ходили вместе с другом. Тренер - настоящий профессионал, доступно объяснял и показывал приемы. Раньше опыта в боевых искусствах не было, поэтому это занятие оказалось очень полезным. Много узнал о том, как развивать свое тело, какие упражнения самые эффективные. В конце устроили небольшой спарринг с другом) Спасибо за новый опыт!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.