Подаруйте курс тренувань на тренажері Pravilo!

подарували вже 21 рази
2100 грн
1 людина
6 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачок відвідає курс тренувань під наглядом інструктора — він складе індивідуальну програму в залежності від потреб клієнта. Кожне заняття буде складатися з розминки, вправ на тренажері та відновлення дихання. На час тренувань руки та ноги новачка закріплять спеціальними манжетами, піднімаючи тіло над землею. Це дозволить розвантажити спину і зняти напругу з м'язів.

Чому ми вибрали правіло-центр Prav

Заняття проходять в центрі, який розташувався біля станції метро «Деміївська». Майстри допомагають виправити викривлення хребта. Також центр займається виробництвом власних тренажерів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Prav - ПравИло Центр http://www.pravilo.com.ua/ м. Деміївська, пр-т Голосіївський, 6

2 відгуки

Александра
12 січня 2019
Благодарю за невероятное ощущение лёгкости и чувства как тянется и расслабляется каждая мышца, суставчик и позвоночник! По возможности ещё не раз отведаю сей тренажёр. Я в восторге! Отдельная благодарность инструктору Сергею, который находит подход к каждому клиенту и очень ответственно и профессионально проводит занятия!
Настя
16 травня 2018
Это на самом деле классный тренажер. У меня сколиоз, поэтому не могу себе позволить многие виды спорта, нагрузки и прочее. Плюс работа в сидячем положении постоянно. После тренажера чувствуешь себя так, словно взлетаешь. Легкость в теле, будто у ребенка. Всем советую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.