Подаруйте курс тренувань на тренажері Pravilo!

подарували вже 24 рази
2100 грн
1 людина
6 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачок відвідає курс тренувань під наглядом інструктора — він складе індивідуальну програму в залежності від потреб клієнта. Кожне заняття буде складатися з розминки, вправ на тренажері та відновлення дихання. На час тренувань руки та ноги новачка закріплять спеціальними манжетами, піднімаючи тіло над землею. Це дозволить розвантажити спину і зняти напругу з м'язів.

Чому ми вибрали правіло-центр Prav

Заняття проходять в центрі, який розташувався біля станції метро «Деміївська». Майстри допомагають виправити викривлення хребта. Також центр займається виробництвом власних тренажерів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Prav - ПравИло Центр http://www.pravilo.com.ua/ м. Деміївська, пр-т Голосіївський, 6

3 відгуки

Елена
19 березня 2019
Очень понравилась тренировка, понимаю , что необходимо заниматься на тренажоре правило регулярно. Полезно, как для физического состояния организма, для энергетики и психологического состояния человека. Об этом всем очень доступно и понятно рассказывал инструктор, сама тренировка прошла отлично под его чутким руководством. Думаю посетить еще . Рекомендую.
Александра
12 січня 2019
Благодарю за невероятное ощущение лёгкости и чувства как тянется и расслабляется каждая мышца, суставчик и позвоночник! По возможности ещё не раз отведаю сей тренажёр. Я в восторге! Отдельная благодарность инструктору Сергею, который находит подход к каждому клиенту и очень ответственно и профессионально проводит занятия!
Настя
16 травня 2018
Это на самом деле классный тренажер. У меня сколиоз, поэтому не могу себе позволить многие виды спорта, нагрузки и прочее. Плюс работа в сидячем положении постоянно. После тренажера чувствуешь себя так, словно взлетаешь. Легкость в теле, будто у ребенка. Всем советую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.