Подаруйте курс управління яхтою!

подарували вже 418 рази
5500 грн
4 людини
3 заняття по 3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Перш за все капітан розповість про особливості управління судном і проведе невеликий інструктаж. Професіонал навчить вести яхту під вітрилом, курсувати на швидкості, паркувати водне судно та ставити його на якір. Після цього настане черга практики. Під час занять наставник буде стежити за успіхами учнів і дасть багато слушних порад.

Чому ми вибрали вітрильну школу VKyachting

Школа працює на базі яхт-клубу «Юніор», який розташований на березі Київського моря. Навчатимуться друзі на швидкохідному крейсерському судні. Капітан яхти є учасником багатьох чемпіонатів світу з вітрильного спорту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

VKyachting - Вітрильна школа http://vkyachting.com.ua Київське море, 4,7 км від греблі, яхт-клуб "Юніор"

178 відгуків

Ирина
21 жовтня 2018
Спасибо за яркие впечатления! Как здорово ловить парусом ветер, держать его в буквальном смысле в руках, чувствовать, как послушен парусник каждому твоему движению, быть командой...
Александр
3 вересня 2018
https://www.facebook.com/100002277556528
Очень понравилось! Ходили на яхте "Оксамит України" с Андреем, яхт-клуб "Юниор". Все шикарно, классно, профессионально! Мы получили массу удовольствия, и прекрасно провели время! Андрей, еще раз спасибо, все было круто!!!
Татьяна
26 серпня 2018
Хочу оставить благодарность компании Bodo и команде яхты "Архимед" (Одесса) за хорошую организацию и проведение мастер-класса управления яхтой, море позитивных эмоций и впечатлений в Черном море!)
Дарья
26 серпня 2018
Очень понравилось! Наш инструктор Андрей, в Яхт-Клубе "Юниор" сделал все на высшем уровне! Было очень познавательно, интересно и немного экстремально;) Это оказалось не так легко, но мы с друзьями круто провели время!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.