Подаруйте курс верхової їзди!

подарували вже 143 рази
5000 грн
1 людина
8 занять по 45 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Курс занять проводиться на двох локаціях на вибір. Кожен урок включає короткий інструктаж і практику. Учень дізнається про правила безпечної їзди й особливості поведінки тварин. Він навчиться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла. Наїзник опанує базові стилі їзди: крок, галоп і рись. У парку «Київська Русь» курс складається з 8 занять, а в школі Equestrian world — з 10.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Верхова їзда корисна для всіх груп м'язів. Заняття можуть відвідати спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Тренування проходять за індивідуально складеними програмами. Уроки верхової їзди доступні в будь-яку погоду. Для катання є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Equestrian world - Школа верхової їзди http://equeworld.kiev.ua/ м. Іподром, вул. В. Касіяна, 1А

472 відгуки

Дмитро
Сьогодні
Неймовірно комфортно і релаксово кататися на кониках. Після закінчення тяжкого робочого дня саме те, що потрібно щоб відновити сили і заспокоїти нервову систему. І навіть зграї комарів, які нападали на коней і на нас, не зіпсували позитивного враження.
Екатерина
Вчора
https://www.facebook.com/100001791192210
Сегодня с мужем были на уроке верховой езды! Я обожаю лошадей, поэтому получила только приятные впечатления. Несмотря на то, что это совсем не просто, и физически надо быть подготовленным, чтобы заниматься - все равно круто! Спасибо инструктору Анжеле, все прекрасно объясняла и видно, что она любит своё дело!
Анна
9 червня 2019
https://www.facebook.com/1432034536
Все понравилось, спасибо
Ирина
3 червня 2019
https://www.facebook.com/100000202196743
Очень понравилось, тренер Александра потрясающе объясняла и помогла найти общий язык с лошадью. Остались только приятные впечатления.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.