Подаруйте курс верхової їзди!

подарували вже 128 рази
5000 грн
1 людина
8 занять по 45 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Курс занять проводиться на двох локаціях на вибір. Кожен урок включає короткий інструктаж і практику. Учень дізнається про правила безпечної їзди й особливості поведінки тварин. Він навчиться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла. Наїзник опанує базові стилі їзди: крок, галоп і рись. У парку «Київська Русь» курс складається з 8 занять, а в школі Equestrian world — з 10.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Верхова їзда корисна для всіх груп м'язів. Заняття можуть відвідати спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Тренування проходять за індивідуально складеними програмами. Уроки верхової їзди доступні в будь-яку погоду. Для катання є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Equestrian world - Школа верхової їзди http://equeworld.kiev.ua/ м. Іподром, вул. В. Касіяна, 1А

389 відгуків

Вероника
19 лютого 2019
Спасибо большое за качество услуги и обслуживания! Приятно было иметь дело! Буду рекомендовать Вас друзьям и покупать впечатления сама :)
Людмила
17 лютого 2019
Незабываемый день в компании чудесных людей и лошадей.Тренеру Стасе огромное спасибо за возможность доверять этим чутким животным, и за лёгкость и информативность в общении.Приду ещё!
Наталья
17 лютого 2019
Замечательно провели время. Лошадь Травушка очень деликатно покатала. А инструктор Марина рассказала много интересного. На время забылась вся городская суета. Обязательно еще схожу. Море удовольствия)
Александр
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100024317657710
Все очень понравилось. Инструктор Вероника объясняла все доходчиво. Лошади здоровые и красивые. Рядом с конным клубом расположен парк, отлично подходящий для конных прогулок. В общем, услуга оставила море положительных впечатлений, и желание вернуться.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.