Подаруйте курс вокалу!

подарували вже 124 рази
5600 грн
1 людина
16 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Викладач складе персональну програму в залежності від навичок учня. Новачка він навчить базовим елементам, які поступово будуть ускладнюватися. Це правильне дихання з опорою на діафрагму, вправи на розвиток голосу та розучування пісень для закріплення результату. Наприкінці курсу учень повноцінно виконуватиме улюблені композиції. Досвідчені вокалісти зможуть опанувати експериментальні техніки співу та попрацювати над розширенням голосового діапазону.

Чому ми вибрали музичну школу для рокерів Rock school

Музичний навчальний заклад працює за авторською програмою, завдяки якій опанувати спів можна швидше. Педагоги не змушують вивчати тільки класику — вони відштовхуються лише від побажань учня. Усі викладачі — діючі музиканти, які виступають із власними проектами. На останньому уроці за бажанням можна зробити запис пісні.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rock schоol - Музична школа для рокерів (вокал) http://rockschool.com.ua/ м. Контрактова Площа, вул. Верхній Вал, 66 м. Позняки, вул. Лариси Руденко, 6а

99 відгуків

Евгений
9 липня 2019
https://www.facebook.com/100004168695537
Лично для меня это было очень необычно. Атмосфера современной музыкальной школы, профессиональный преподаватель и удовольствие от всего процесса. Новой звездой за одно занятие я, конечно, не стал, но впечатление осталось очень яркое.
Влад
5 липня 2019
Это было очень круто !! Я в восторге ) Дмитрий ,преподаватель по вокалу , профессионал своего дела
Кира
23 червня 2019
https://www.facebook.com/100001437807923
Отличное впечатление ! Классный преподаватель по вокалу. Школа прям возле дома! Жду следующего занятия !
Юля
6 червня 2019
Нам очень понравилось,ребёнок счастлив

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.