Подаруйте курс "Вищий пілотаж у стосунках" від Woman Insight!

8000 грн 1 люд. 16 занять по 2 години
8000 грн
1 людина
16 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Курс міні-тренінгів, створений за авторською програмою, присвячений взаєминам між жінкою та чоловіком. Семінари пов'язані з різними тематиками: гармонією із собою та другою половинкою, тайм-менеджментом і саморозвитком, тонкощами спокуси тощо. Після кожного заняття викладач відправляє на електронну пошту домашнє завдання й рекомендації. Після закінчення курсу, на випускному, учасниці видадуть диплом про проходження тренінгу.

Чому ми вибрали центр жіночого розвитку Woman Insight

Заняття відбуваються в центрі міста, в 7 хвилинах ходьби від ст. м. «Площа Льва Толстого». Тренінг веде засновниця Woman Insight Світлана Керімова та інші викладачі. У курс входить welcome box і 3-місячна підписка на online-журнал. Крім уроків «Вищий пілотаж у стосунках», Світлана проводить семінари на інші теми про відносини. Усі методики курсів тренер створює самостійно.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Woman Insight - Центр жіночого розвитку https://womaninsight.club/ м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 18б

1 відгук

Ольга
7 грудня 2018
Это был очень полезный курс. Я многое поняла и сделала для себя выводы. Очень помогает погрузиться в себя, понять, что тебе на самом деле нужно, чего ты хочешь. Спасибо большое нашему тренеру.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.