Подаруйте курс «Вищий пілотаж у стосунках» від Woman Insight!

8000 грн 1 люд. 16 занять по 2 години
8000 грн
1 людина
16 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Курс міні-тренінгів, створений за авторською програмою, присвячений взаєминам між жінкою та чоловіком. Семінари пов'язані з різними тематиками: гармонією із собою та другою половинкою, тайм-менеджментом і саморозвитком, тонкощами спокуси тощо. Після кожного заняття викладач відправляє на електронну пошту домашнє завдання й рекомендації. Після закінчення курсу, на випускному, учасниці видадуть диплом про проходження тренінгу.

Чому ми вибрали центр жіночого розвитку Woman Insight

Заняття відбуваються в центрі міста, в 7 хвилинах ходьби від ст. м. «Площа Льва Толстого». Тренінг веде засновниця Woman Insight Світлана Керімова та інші викладачі. У курс входить welcome box і 3-місячна підписка на online-журнал. Крім уроків «Вищий пілотаж у стосунках», Світлана проводить семінари на інші теми про відносини. Усі методики курсів тренер створює самостійно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Woman Insight - Центр жіночого розвитку https://womaninsight.club/ м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 18б

1 відгук

Ольга
7 грудня 2018
Это был очень полезный курс. Я многое поняла и сделала для себя выводы. Очень помогает погрузиться в себя, понять, что тебе на самом деле нужно, чего ты хочешь. Спасибо большое нашему тренеру.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.