Подаруйте курс виживання!

подарували вже 1 632 разів
1200 грн 1 люд. 2 дні (1 ніч)
1200 грн
1 людина
2 дні (1 ніч)
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.01.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Турист вирушить в організований похід разом із групою до 12 осіб. Йому видадуть намет і забезпечать харчуванням. Інструктор на практиці пояснить, як отримати базові навички виживання. Він покаже, як орієнтуватися на місцевості, добувати воду й вогонь, вибирати місце для табору. Після закінчення курсу новачок навчиться виживати в дикому середовищі: знаходити дорогу в лісі та забезпечувати себе всім необхідним для життя.

Чому ми вибрали школу виживання «План Б»

Компанія організовує трекінги, кінні тури, сплави річками, джипінг, сходження в гори та тури для схуднення. Групи вирушають у походи Україною та іншими країнами. «План Б» займається оздоровчим туризмом — навантаження під час походів невеликі та сприяють зміцненню здоров'я.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ПЛАН-Б - Школа виживання http://planb.ua/ Місце зустрічі узгоджується з партнером

7 відгуків

Андрей
11 вересня 2018
Отличное мероприятие. Вагон и маленькая тележка позитивных эмоций в процессе прохождения курса. А после окончания - ценные и полезные навыки выживания. Опытные инструктора позволяют получить не только теоретические знания но и на практике всё необходимое попробовать, отточить нужные навыки. Доходчиво объясняют.
Алексей
11 жовтня 2017
Курс очень понравился, замечательный инструктор, интересные истории у костра. Вобщем получил то ради чего ехал и много приятных впечатлений в довесок.
Руслан
26 вересня 2017
Поход был интересен. На практике прошли процес выживания. Рекомендую, помогаем отвлектись от городских будней.
Елена
23 серпня 2017
https://www.facebook.com/100000921010470
Мероприятие состоялось 19-20 августа. Это был подарок на Новый год,подарили дети - дочка с зятем.Был секундный шок,ведь последний раз,поход такого рода был более 40 лет назад.Пришлось вспомнить как это было.Я крымчанка,и в свое время практически все выходные проводила в горах,это были походы 1-2 и 3-х дневные,разной сложности,в зависимости от маршрута.По жизни я человек активный,мне всего лишь 60. Очень довольна осталась инструктором - Романом.Уже на платформе появилось ощущение,что это не первый совместный поход.Нас было 7 человек.Молодёжь.Ребята все очень интересные.Роман очень интересно рассказывал, и давал на практике пройти испытания.Лично я очень довольна.Рекомендую всем,независимо от возраста.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.