Подаруйте курс виживання!

подарували вже 1 683 разів
1200 грн 1 люд. 2 дні (1 ніч)
1200 грн
1 людина
2 дні (1 ніч)
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Турист вирушить в організований похід разом із групою до 12 осіб. Йому видадуть намет і забезпечать харчуванням. Інструктор на практиці пояснить, як отримати базові навички виживання. Він покаже, як орієнтуватися на місцевості, добувати воду й вогонь, вибирати місце для табору. Після закінчення курсу новачок навчиться виживати в дикому середовищі: знаходити дорогу в лісі та забезпечувати себе всім необхідним для життя.

Чому ми вибрали школу виживання «План Б»

Компанія організовує трекінги, кінні тури, сплави річками, джипінг, сходження в гори та тури для схуднення. Групи вирушають у походи Україною та іншими країнами. «План Б» займається оздоровчим туризмом — навантаження під час походів невеликі та сприяють зміцненню здоров'я.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ПЛАН-Б - Школа виживання http://planb.ua/ Місце зустрічі узгоджується з партнером

8 відгуків

Taras
20 травня 2019
Похід ідеально підходить у якості першого досвіду, але й досвідченим туристам буде цікаво. Поспілкуватися з однодумцями, ночувати біля багаття у нічному лісі - завжди круто! Рекомендую!
Андрей
11 вересня 2018
Отличное мероприятие. Вагон и маленькая тележка позитивных эмоций в процессе прохождения курса. А после окончания - ценные и полезные навыки выживания. Опытные инструктора позволяют получить не только теоретические знания но и на практике всё необходимое попробовать, отточить нужные навыки. Доходчиво объясняют.
Алексей
11 жовтня 2017
Курс очень понравился, замечательный инструктор, интересные истории у костра. Вобщем получил то ради чего ехал и много приятных впечатлений в довесок.
Руслан
26 вересня 2017
Поход был интересен. На практике прошли процес выживания. Рекомендую, помогаем отвлектись от городских будней.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.