Подаруйте курс йоги в спортклубі FIZIKA!

4500 грн 1 люд. 5 занять по 60 хв.
4500 грн
1 людина
5 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Вибравши зручний для себе час, клієнт зможе відвідати 5 групових занять з йоги. Тренер покаже основні техніки цього напряму та простежить за виконанням асан. Навчившись правильно дихати, концентруватися та тримати баланс, новачок зможе позбутися внутрішнього напруження та покращити психоемоційний стан.

Чому ми вибрали спортивний клуб Fizika

Спортивний центр розташований за 7 хвилин ходьби від станції метро «Університет». Fizika — це комфортний фітнес-клуб площею понад 1500 кв. м. Для зручності клієнтів є просторі роздягальні. Центр має у своєму розпорядженні велику йога-студію. Заняття проходять під керівництвом професіоналів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fizika - Спортивний клуб http://fizika.com.ua/ м. Університет, вул. Леонтовича, 3

1 відгук

Галя
5 червня 2019
Йога в Физике очень хорошая! до этого я посещала другой центр, и там как-то не зашло мне. Здесь же все иначе. Очень приятный педагог, внимательно относится к своим ученицам )) йога помогла мне обрести гармонию в себе! скоро заканчивается абонемент, думаю, приобрести новый )))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.