Подаруйте курс здорового харчування!

подарували вже 22 рази
4800 грн
1 людина
7 днів
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Попередньо можна проконсультуватися з дієтологом і вибрати для себе оптимальну програму. Серед представлених: поетапне та експрес-схуднення, меню для спортсменів, дієта без м'яса, smart lunch, збалансоване харчування та ін.

Індивідуальне меню на тиждень розробить шеф-кухар. Щодня фахівець готуватиме сніданок, ланч, обід, полуденок і вечерю, враховуючи побажання клієнта. У разі алергії або непереносимості окремих продуктів меню буде заздалегідь коригуватися. Кожну страву приготують з органічних продуктів з чітким розрахунком калорій.

Чому ми вибрали сервіс доставки їжі Foodexhub

Шеф-кухар готує їжу з найсвіжіших інгредієнтів, придбаних у постійних постачальників — фермерських господарств, а тому гарантує якість страв. Доставка здійснюється щодня на адресу, що вказує клієнт. Всі контейнери з їжею упаковані в спеціальну термосумку. На них вказано час для прийому їжі та кількість калорій в кожній страві.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Foodexhub - Доставка їжі http://foodexhub.com.ua/ м. Дарница, ул. Строителей 34/1 (Доставка по согласованному заранее адресу.)

1 відгук

Олеся
18 жовтня 2016
Я давно мечтала подписаться на подобный эксперимент и избавиться наконец от вредных пищевых привычек) Начать новую жизнь и оздоровить организм. Ребята очень профессионально подходят к составлению меню, к качеству продуктов. Такое разнообразие, все очень вкусно, и что немаловажно - все четко, по графику)) Голодной я не осталась ни разу за 7 дней))!! Очень рекомендую тем. кто заботится о здоровье и красоте!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.