Подаруйте уроки живопису!

подарували вже 102 рази
4800 грн
1 людина
12 занять по 3 години
Проходить у групі
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На уроках художник-початківець навчиться писати пейзажі, натюрморти і портрети. Педагог допоможе опанувати живопис олією, аквареллю та олівцем. Він навчить новачка користуватися пензлями і фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. Заняття будуть проходити в міні-групі з 2-4 осіб. Тривалість одного уроку — 3 години. Всі створені картини можна буде забрати з собою.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Учень може вибрати студію, в якій буде проходити курс живопису. Педагоги — професійні художники, учасники багатьох виставок. Новачкам надаються всі необхідні матеріали: папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби та олію для малювання.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія (живопис) http://www.tkstudio.com.ua/ м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 м. Позняки, вул. Княжий Затон, 2/30А м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А м. Дарниця, вул. Малишка, 3 м. Оболонь, вул. Маршала Малиновського, 12а

528 відгуків

Дарья
Вчора
отличное впечатление, замечательная девушка, которая ведет мастер класс, все помогла и рассказала. Спасибо!
Наташа
22 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002336135874
Все очень понравилось!!! Была в арт студии EnjoyArt , на контрактовой площади. Огромное спасибо Насте!!!!! Только позитивные эмоции:))))) Хочу сходить ещё.
Марина
22 квітня 2019
Огромное спасибо учителю, за его талант и терпение )
Евгения
21 квітня 2019
Спасибо коллегам за данную возможность, спасибо приветливым девочкам в студии! Образ воплощен в картину, это волшебство!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.