Подаруйте гру в квест-кімнаті для компанії!

подарували вже 9 751 разів
850 грн 4 люд. до 60 хв.
850 грн
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанія вирушить за вказаною адресою, попередньо вибравши кімнату. Друзі зайдуть до приміщення, де за ними закриються двері. Мета — вибратися з пастки за 1 годину. Учасники будуть розгадувати головоломки, вирішувати завдання та відкривати замки. За грою стежитиме адміністратор, який у разі необхідності дасть підказку.

Чому варто спробувати квест-кімнату

Проходження квесту — можливість випробувати кмітливість і спостережливість. Гра відбувається в приміщенні з відповідним антуражем: секретної бази, психіатричної лікарні або електростанції. На вибір доступно безліч варіантів квест-кімнат. Для проходження не потрібно додаткових навичок або досвіду. Є кімнати з різними рівнями складності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ANABIOZ - Мережа квест-кімнат http://www.anabioz.com.ua/ м. Університет, вул. Паньківська, 7 (FBI: службове розслідування, Гробниця Фараона, Чорно-біла історія)

311 відгуків

Тина
18 лютого 2019
Все было здорово !!!
Алексей
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/1569011411
Мы были в квкест-комнате Антимузей, всё очень понравилось было интересно и увлекательно, персонал очень приветливый! Спасибо за впечатление)
Анна
17 лютого 2019
https://plus.google.com/101955195205895281796
Были семьей впервые в квест комнате. Это был "Кабинет конструктора" на Рогалёва. Масса положительных эмоций как у нас так и у детей. Были впервые и не пожалели....Извилины мозга зашевелились. Ехали домой, делились впечатлениями и дети просили уже записываться на следующий квест...))) Спасибо организаторам!!!)) Удачи и развития вам!!! Для участников больше интересных и заморочливых квестов
Ирина
16 лютого 2019
Все прошло отлично

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.