Подаруйте квест у темряві для компанії!

подарували вже 105 рази
1400 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Квест-гра за участю акторів в образах моторошних персонажів. Компанії необхідно відшукати в непроглядній темряві своїх союзників і накивати п`ятами від супротивників. Відсутність світла дозволить загострити інші почуття — через це приятелі стануть надавати більшого значення тому, на що раніше не звертали уваги. У лабіринті можна знайти різні схованки та скористатися секретними лазівками. Потрібно сміливо відкривати всі шафи, тумби, заглядати під меблі — підказки сховані в найнесподіваніших місцях.

Чому ми вибрали ігровий центр ExitGames

ExitGames — франшиза всесвітнього ігрового центру ExitWorld. У неї входить понад 40 квест-кімнат по всьому світу, в тому числі в Україні. ExitGames влаштовує квести для компаній до 120 чоловік, на її рахунку більше 500 розважальних подій різного рівня. На українському ринку компанія не так давно, тому постійно запускає нові проекти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ExitGames - Ігровий центр розваг https://exitgames.ua/ м. Шулявська, вул. Вадима Гетьмана, 1А

4 відгуки

Анна
16 червня 2019
https://www.facebook.com/100009433672283
Все супер!!!!
Марина
25 травня 2019
Все супер всем понравилось, не страшно но сложно!)
Катя
4 липня 2018
я по жизни трусиха, так что у меня острых ощущений было выше крыши! самое жуткое - внезапные страшилы, которые появляются из неоткуда и пытаются тебя поймать. а вообще так здорово слышать каждый шорох и каким-то 6м чувством ощущать происходящее в комнате, в какой-то момент даже начинаешь чувствовать себя супер-человеком (в свободное от крика время))). пройти квест непросто, но зато такой кайф потом, когда выбираешься на волю!
Антон
4 липня 2018
Мне этот квест друзья подарили на ДР. Ну, что сказать, девчонки визжали так, что уши закладывало) Темнота реально непроглядная, передвигаться не просто, а элемент неожиданности от актеров - вообще отдельная тема! Любители экстрима оценят 100%. Спасибо друзьям и Bodo за классный подарок)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.