Подаруйте квест віртуальної реальності!

подарували вже 3 575 разів
850 грн 4 люд. до 60 хв.
850 грн
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі відвідають квест-студію. Вони займуть місця в кріслах і одягнуть спеціальні окуляри, які перенесуть їх у вигаданий світ. У кожного гравця буде свій віртуальний двійник — аватар. Перебуваючи в його «тілі», можна літати, стріляти, бігати та виконувати місії. Всі завдання — командні. Щоб перемогти, потрібно діяти гуртом.

Чому ми вибрали квест віртуальної реальності «Замкнені»

Квест-студія знаходиться в центрі міста в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Площа Льва Толстого». Для гри видають сучасне обладнання. На вибір учасникам надається 2 квести:

  • Mind Horror — подорож по розуму маніяка, який сховав жертву в невідомому місці;
  • Cosmos — порятунок вчених з космічної станції «Едем».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Замкнені - Квест віртуальної реальності http://vzaperti.com.ua/kiev вул. Саксаганського, 30Б

46 відгуків

Людмила
Сьогодні
Мы с друзьями были на "Квест виртуальной реальности". Это было нечто потрясающее и, действительно, впечатляюще! Нас встретили ребята, которые все объяснили, предложили несколько игр на выбор, посоветовали с чего лучше начать и игра понеслась. Мы любители всевозможных квестов, но этот квест ни с чем не идет в сравнение. Очень круто! Море удовольствия и только положительные эмоции! И мы успели таки выбраться из шахты))) Спасибо большое за эти впечатления и позитивные эмоции!
Алексей
13 лютого 2019
Все превосходно!
Вендолин
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002017268865
Всё было очень классно, в Vr никогда не были, первый раз пришли компанией и всё очень понравилось, было весело и круто!)
Ирина
10 лютого 2019
Мы были на виртуальном квесте в первый раз, получили море удовольствия. Планируем пойти еще. Советуем всем, гарантировано получите удовольствие. Операторы техподдержки на высоком уровне.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.