Подаруйте ламінування вій!

подарували вже 34 рази
600 грн 1 люд. до 2 годин
600 грн
1 людина
до 2 годин
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Майстер проведе процедури, після яких погляд стане виразнішим. Він уточнить у клієнтки, який результат вона хоче — більш довгі вії або з круглим вигином. Щоб захистити шкіру навколо очей, спеціаліст нанесе відвідувачці патчі. Потім він зафіксує волоски на спеціальні бігуді, покриє вії ламінуючим косметичним засобом і пофарбує їх.

Чому ми вибрали салон краси Beauty Bar

Салон розташований в центрі міста — недалеко від ст. м. «Площа Льва Толстого». Перед початком і після закінчення процедури спеціаліст зробить фотографії вій клієнтки. Дівчина зможе наочно побачити результат ламінування після сеансу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Beauty Bar - Салон краси http://resnichki.org/ м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 9 м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 10Б

1 відгук

Екатерина
17 січня 2019
Очень крутая процедура. У меня от природы не сильно длинные ресницы, но густые. Результат просто потрясающий, можно даже не красить ресницы теперь) очень удобно

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.