Лучні бої для двох

подарували вже 2 320 разів
2 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Скоро відкриття сезону

Як відбувається враження

Спершу учасники пройдуть інструктаж і потренуються на статичних мішенях. Майстер покаже правильну стійку і розповість, як зробити влучний постріл. Коли кожен опанує зброю, ведучий запропонує перейти до гри за обраним сценарієм. Пара проведе бій в форматі один на один або командний бій за участю двох тренерів. Гравці будуть переміщатися полем, ховаючись в укриттях і цілячись в суперників стрілами з м'якими наконечниками.

Чому ми вибрали комплекс «Парк Київська Русь»

«Парк Київська Русь» — комплекс, де щороку проходять масштабні фестивалі та змагання з історичних видів спорту. Лучні бої — одне з найбільш видовищних напрямків цих заходів. Комплекс розташований в 40 км від Києва в с. Копачів і займає площу понад 50 га. У парк ходять рейсові автобуси.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

1 відгук

Стася
5 жовтня 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.