Лучні бої для компанії

подарували вже 373 рази
4 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Скоро відкриття сезону

Як відбувається враження

Перед початком змагання друзі пройдуть інструктаж і спробують свої сили на нерухомих мішенях. Спеціаліст покаже правильну стійку та розповість, як поводитися з луком. Опанувавши зброю, вони виберуть сценарій гри. Учасники зможуть поборотися один на один або поділитися на команди. Бій пройде на полі з різними укриттями. Друзі будуть використовувати стріли з м`якими наконечниками.

Чому ми вибрали комплекс «Парк Київська Русь»

«Парк Київська Русь» — центр давньої культури Києва, де щорічно проходять міжнародні заходи та змагання з історичних видів спорту. Лучні бої є одними з найбільш популярних напрямків. Площа парку — 50 га. Центр знаходиться за Києвом в с. Копачів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

1 відгук

Стася
5 жовтня 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.