Подаруйте масаж із золотом!

подарували вже 170 рази
3200 грн 1 люд. до 60 хв.
3200 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Комплексний догляд за тілом, який передбачає масаж спини з використанням масла каріте та золотого пилу. У салоні видадуть халат, тапочки та одноразову білизну. Під час процедури майстер плавними рухами нанесе на шкіру розігріті масла та золотий пил, розминаючи м'язи спини та шиї. Іони золота нейтралізують вільні радикали, запобігаючи появі зморшок.

Чому ми вибрали SPA центр «Дива»

Салон знаходиться в історичному центрі міста та розташований у п'ятизірковому готелі «Опера». Всі працівники салону дотримуються стандартів обслуговування відповідно до статусу готелю. Для процедури фахівці використовують тільки преміальну косметику.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Діва - SPA Центр http://www.spadiva.com.ua/ м. Університет, вул. Богдана Хмельницького, 53

2 відгуки

Елизавета
5 травня 2019
https://www.facebook.com/100004765849382
Салон, в котором проводилась процедура на уровне, класса люкс. Массаж длился не менее часа в приятной атмосфере. Спасибо Bodo!
Ирина
22 травня 2017
Очень понравился этот массаж. После него кожа классно переливается. Даже не хочется смывать эту красоту. Подарила подруга на день рождения, за что я ей очень благодарна. Сама я обычно избегаю такую экзотику. Как оказалось, зря. Как-нибудь пройду его еще раз.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.