Подаруйте масаж в офіс для компанії!

подарували вже 50 рази
1600 грн
4 людини
по 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Сеанс релаксу прямо в офісі. Майстер приїде за обумовленою адресою та привезе із собою все необхідне для процедури. Фахівець зможе провести сеанс як в окремому приміщенні, так і посеред робочого кабінету. Такий масаж не вимагає використання олій і проводиться в одязі. Точковий вплив і прийоми розминання ідеально підійдуть для тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Після сеансу пройде втома та напруження, з`явиться бадьорість і енергія у всьому тілі.

Чому ми вибрали Relax Office System

Майстер привезе з собою розкладне масажне крісло. Під час сеансу можна залишатися в одязі. В Relax Office System працюють сертифіковані співробітники. Сеанс підійде для тих, хто щодня працює сидячи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Relax Office System - Масаж в офіс http://officemassage.com.ua/ Виїзд масажиста за вказаною адресою

4 відгуки

Богдан
31 січня 2019
Впервые попробовал офисный массаж ребят на конференции. Пришёл туда уставший и апатичный, а после 10 минутного комплекса был радостный, бодрый и полон энергии. Конференция прошла супер продуктивно.
Марина
30 січня 2019
https://www.facebook.com/100000604992961
Отличная услуга! дарила сертификат партнёрам на Новый год, получила в ответ благодарность. цитирую «отлично расслабились, даже СЕО перестал раздражать»
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.