Подаруйте масаж в офіс для компанії!

подарували вже 46 рази
1600 грн
4 людини
по 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Сеанс релаксу прямо в офісі. Майстер приїде за обумовленою адресою та привезе із собою все необхідне для процедури. Фахівець зможе провести сеанс як в окремому приміщенні, так і посеред робочого кабінету. Такий масаж не вимагає використання олій і проводиться в одязі. Точковий вплив і прийоми розминання ідеально підійдуть для тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Після сеансу пройде втома та напруження, з`явиться бадьорість і енергія у всьому тілі.

Чому ми вибрали Relax Office System

Майстер привезе з собою розкладне масажне крісло. Під час сеансу можна залишатися в одязі. В Relax Office System працюють сертифіковані співробітники. Сеанс підійде для тих, хто щодня працює сидячи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Relax Office System - Масаж в офіс http://officemassage.com.ua/ Виїзд масажиста за вказаною адресою

4 відгуки

Богдан
31 січня 2019
Впервые попробовал офисный массаж ребят на конференции. Пришёл туда уставший и апатичный, а после 10 минутного комплекса был радостный, бодрый и полон энергии. Конференция прошла супер продуктивно.
Марина
30 січня 2019
https://www.facebook.com/100000604992961
Отличная услуга! дарила сертификат партнёрам на Новый год, получила в ответ благодарность. цитирую «отлично расслабились, даже СЕО перестал раздражать»
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.