Подаруйте майстер-клас аерографії для двох!

подарували вже 69 рази
2500 грн
2 людини
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

На початку заняття майстер пояснить принципи роботи з аерографом. Художник покаже друзям правильне положення рук, навчить розпорошувати фарбу на полотно і пояснить, як змішувати різні кольори. Розібравшись з технікою малювання, учні разом створять свою першу картину. Готове полотно можна забрати додому.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

«Творча Кухня» — мережа арт-студій, розташованих в Києві і Львові. Для заняття учням видають усі необхідні матеріали: аерограф, рукавички, фарби, трафарети, полотно. Майстер-клас підходить як для дорослих, так і для дітей з 12 років.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія (Дорогожичі) http://www.tkstudio.com.ua/ м. Дорогожичі, вул. Петропавлівська, 50Б

3 відгуки

Лидия
24 березня 2019
https://www.facebook.com/100012827956928
Мастер класс получился невероятно душевный! Отдельная благодарность художнику Анджеле, которая проводила мастер класс. За пару дней до урока мы пообщались и решили, что будем рисовать. Остались довольны результатом и процессом! Впечатления просто ВАУУУ :)
Аня
4 травня 2018
необычный опыт! в такой технике картины я еще не рисовала) но благодаря преподавателю разобралась быстро с аэрографом и сразу начала творить) теперь картина радует всю семью)))
Елена
17 січня 2017
Занятие очень понравилось. Все понятно и просто объясняли, хотя пользоваться аэрографом оказалось сложнее чем я думала. Спасибо Бодо за возможность открыть для себя что-то новое! Если бы не подарили вашу коробочку, сама бы в жизни не додумалась пойти заниматься аэрографией. Понятно, что за один урок многому не научишься, но время провела отлично)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.