Подаруйте майстер-клас айкідо для двох!

подарували вже 43 рази
1000 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать на індивідуальне тренування під керівництвом інструктора. Він проведе 10-хвилинну розминку і розповість про техніку безпеки. Потім на новачків чекає трохи теорії про філософію та основні принципи айкідо. Після цього бійці будуть відпрацьовувати на практиці прийоми бою: завдати удари та захищатися.

Чому ми вибрали центр східної культури Michi

Компанія працює з 2012 року, її основний напрямок — східні практики. Центр знаходиться в пішій доступності від станції метро «Тараса Шевченка». Зал для єдиноборств покритий татамі для безпеки спортсменів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Michi - Центр східної культури http://www.michi-kiev.com/ м. Тараса Шевченка, вул. Межигірська, 87а

2 відгуки

Екатерина
18 вересня 2018
Была на мастер-классе 17.09. Все очень понравилось, Отличный тренер. Очень хорошо, подробно все объясняет, повторяет, показывает. Вежливый, тактичный. Не только показал приёмы , но и немного окунул в философию айкидо. Вызвал интерес к занятиям, думаю, продолжать заниматься.
Жанна
18 липня 2018
Дарила сыну на день рождения, ему очень понравилось. Тренер все хорошо объяснил и показал, сын в восторге. Вот думаем отдать его на секцию айкидо. Спасибо Бодо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.