Подаруйте майстер-клас айкідо для двох!

подарували вже 54 рази
1000 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать на індивідуальне тренування під керівництвом інструктора. Він проведе 10-хвилинну розминку і розповість про техніку безпеки. Потім на новачків чекає трохи теорії про філософію та основні принципи айкідо. Після цього бійці будуть відпрацьовувати на практиці прийоми бою: завдати удари та захищатися.

Чому ми вибрали MICHI club

Компанія працює з 2012 року, її основний напрямок — східні практики. Центр знаходиться в пішій доступності від станції метро «Тараса Шевченка». Зал для єдиноборств покритий татамі для безпеки спортсменів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

MICHI club http://www.michi-kiev.com/ м. Тараса Шевченка, вул. Межигірська, 87а

3 відгуки

Лиза
5 квітня 2019
https://plus.google.com/109933221448035081840
Была на айкидо и мне очень понравилось. Прекрасный преподаватель, и это действительно хорошая возможность прикоснуться к искусству восточных единоборств и немного разобраться, что это. Спасибо!
Екатерина
18 вересня 2018
Была на мастер-классе 17.09. Все очень понравилось, Отличный тренер. Очень хорошо, подробно все объясняет, повторяет, показывает. Вежливый, тактичный. Не только показал приёмы , но и немного окунул в философию айкидо. Вызвал интерес к занятиям, думаю, продолжать заниматься.
Жанна
18 липня 2018
Дарила сыну на день рождения, ему очень понравилось. Тренер все хорошо объяснил и показал, сын в восторге. Вот думаем отдать его на секцию айкидо. Спасибо Бодо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.