Подаруйте майстер-клас айкідо!

подарували вже 70 рази
500 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На персональному тренуванні новачок навчиться прийомам айкідо. Для початку інструктор проведе розминку, яка займе 10 хвилин. Тренер розповість про філософію айкідо, навчить техніці ударів і самооборони. На занятті боєць відпрацює на практиці отримані знання.

Чому ми вибрали центр східної культури Michi

Центр знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Тараса Шевченка». У Michi проводяться тренування для людей різного віку та рівнів підготовки. Зал для занять має семишарове покриття татамі для безпечного бою. У центрі є роздягальні та душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Michi - Центр східної культури http://www.michi-kiev.com/ м. Тараса Шевченка, вул. Межигірська, 87а

2 відгуки

Екатерина
18 вересня 2018
Была на мастер-классе 17.09. Все очень понравилось, Отличный тренер. Очень хорошо, подробно все объясняет, повторяет, показывает. Вежливый, тактичный. Не только показал приёмы , но и немного окунул в философию айкидо. Вызвал интерес к занятиям, думаю, продолжать заниматься.
Жанна
18 липня 2018
Дарила сыну на день рождения, ему очень понравилось. Тренер все хорошо объяснил и показал, сын в восторге. Вот думаем отдать его на секцию айкидо. Спасибо Бодо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.