Подаруйте майстер-клас аргентинського танго!

подарували вже 6 472 разів
450 грн 2 люд. 45 хв.
450 грн
2 людини
45 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальний урок почнеться з розігрівання м'язів і продовжиться вивченням основних кроків. Викладач покаже, як взаємодіяти з партнером, вести і слідувати в танці. Потім він з'єднає розучені зв'язки в невелику хореографію, яку пара повторить під музику.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Школа знаходиться в 3 хвилинах ходьби від станцій метро «Театральна» і «Поштова площа». Для заняття танцями доступні два зали площею 50 квадратних метрів. Серед викладачів — чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти українських театрів. У студії обладнаний бар із напоями та гардеробна зі спеціальною системою контролю закриття шаф.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Big Dance — Студія танцю http://www.bigdance.com.ua/ м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12б

67 відгуків

Вадим
15 червня 2019
Безумно интересный урок! Не люблю танцы,но учитель смогла меня пробить!
Вікторія
11 червня 2019
Чудовий майстер-клас. Отримали багато позитивних емоцій. Особливо сподобався індивідуальний підхід тренера Анни. Дякуємо!!!
Виктория
23 травня 2019
Все очень понравилось, тренер погрузила нас полностью в мир Танго, это было супер))) так что впечатление действительно ВАУ)))
Юлия
17 травня 2019
https://www.facebook.com/100003501464775
Мастер-класс прошел на одном дыхании, только времени маловато, нужно 2 часа для первого занятия. Хореограф Анна очень доходчиво все обьясняла, и танцевальные па получались неплохо у нас, но время на занятие быстро вышло. Танго заразились не на шутку!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.