Подаруйте майстер-клас бачати для двох!

подарували вже 2 237 разів
450 грн 2 люд. 45 хв.
450 грн
2 людини
45 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Заняття включає розминку та вивчення базових елементів танцю. Під керівництвом хореографа учні відпрацюють основні кроки та повороти, а потім спробують поєднати всі рухи в одну послідовну композицію. До кінця уроку танцюристи розучать міні-зв'язку з 5-6 вісімок. Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки. Тренер складе програму уроку залежно від навичок пари.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Танцювальні майстер-класи проходять в 2 студіях. Перша розташована 3 хвилинах ходьби від ст. м. «Театральна», друга — поряд зі ст. м. «Поштова площа». Серед тренерів — провідні артисти українських театрів, чемпіони Києва та України, фіналіст чемпіонатів Європи. Зали студій обладнані централізованою вентиляційною системою і системою кондиціонування. У розпорядженні клієнтів — душові та зручні гардеробні зі спеціальною системою контролю закриття шаф.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Big Dance — Студія танцю http://www.bigdance.com.ua/ м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12б

49 відгуків

Олена
Сьогодні
Були в студії на театральній! 45 хв пролетіли дуже швидко. Урок цікавий, мені сподобалося! Тренер Зорі все доступно пояснювала і показувала
Ольга
22 червня 2019
Большое спасибо Big dance и Bodo за впечатление мастер-класс бачата. Получили большое удовольствие, даже не ожидали, что за один урок сможем уже изобразить что-то похожее на бачата. Спасибо большое за это нашему тренеру. Незабываемо!
Анастасия
5 червня 2019
Невероятное впечатление после бачаты, тренер просто великолепная, доходчиво все объясняла, показывала. Мы с мужем остались в восторге. Вернёмся туда ещё не раз ☺️
Евгений
3 червня 2019
https://www.facebook.com/1591236172
Зажигательный мастер-класс по бачате с очень харизматичным инструктором. В студии BIGdance все организовано на высшем уровне. Хочется прийти сюда еще не один раз.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.