Подаруйте майстер-клас бітбоксу!

подарували вже 91 рази
800 грн 1 люд. 60 хв.
800 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Спочатку педагог проведе невеликий інструктаж і виконає уривок треку. Після цього на учня чекає екскурс в історію виникнення бітбоксу. Викладач розповість про те, як виник та розвивався цей музичний напрям. Опанувавши теорію, бітбоксер-початківець перейде до практики. Він навчиться:

  • правильно користуватися мікрофоном;
  • застосовувати різні стилі бітбоксу;
  • виконувати 3 базових звуки — кік, хай-хет і снейр;
  • будувати прості ритми;
  • використовувати технічні пристрої.

Чому ми вибрали школу мистецтв Alice White school

Школа заснована на базі продюсерського центру AW Production. Заняття з бітбоксу підходять як для дітей, так і для дорослих. Викладачі — лауреати та переможці багатьох конкурсів і фестивалів. У школі також проводять уроки з вокалу, акторської майстерності, танців і малювання. Alice White school знаходиться в центрі міста, в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Печерська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Alice White school — Школа мистецтв https://www.facebook.com/svitskedytiaschool/ м. Печерська, вул. Коновальця, 32Б

3 відгуки

Алексей
15 грудня 2018
Все очень понравилось
Екатерина
2 жовтня 2018
Вчера посетили мастер-класс по битбоксу в школе искусств "Світська дитина", это было очень классно. Море эмоций и у подростка, и у родителей. Это был наш подарок сыну на 14 лет. Огромное спасибо Алексею за профессионализм и душевность.
Евгений
24 травня 2018
Давно хотел посетить мк по бибоксу, наконец выпала такая возможность )) прикольные биты получились, преподаватель крутой, реально профессионал! Мастер-класс битбокса - это хорошее начало для развития в этом направлении.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.