Подаруйте майстер-клас боксу для двох!

подарували вже 1 781 разів
650 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренер складе індивідуальну програму для учнів, враховуючи їхні навички. Бійці опанують правильну боксерську стійку, а також техніку нанесення ударів і контрударів. Інструктор покаже прийоми захисту та простежить за правильністю виконання всіх елементів. Поради та рекомендації професійного спортсмена допоможуть друзям вдосконалити свою техніку.

Чому ми вибрали боксерський клуб Puncher

Клуб знаходиться в пішій доступності від станції метро «Палац "Україна "». Для відвідування занять не потрібна додаткова підготовка. Є програми як для новачків, так і для тих, хто вже займався бойовими мистецтвами. Боксерські рукавички видають на місці. Можна скористатися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Puncher - Боксерський клуб http://www.puncher.kiev.ua/ м. Палац Україна, вул. Предславинська, 35, корп. 21

59 відгуків

Максим
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004349954033
Все было прекрасно, спасибо !
Марія
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002589867199
Ще один чудовий момент у палац спогадів. І не тільки :) Найбільше мене вразило те, як легко пройшло це заняття. Було дуже комфортно. Люся - неймовірний тренер. Як на мене, бажання щось робити та впевненість у тому, що у тебе все вийде - це найголовніше. Саме так я почувалася. І це дивовижно. Кайфую від людей, які кайфують від того, що роблять і дарують позитив іншим! P.S. Усі вчителі і викладачі... ні, всі, хто чомусь навчає інших, мають бути такими, як Люся.
Богдан
12 лютого 2019
Мастер-класс очень понравился. Тренер построил план тренировки исходя из моего уровня, думаю пойти на постоянные занятия.
Роман
9 лютого 2019
Все прошло замечательно, даже новичку можно поймать азы

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.