Подаруйте майстер-клас боксу для двох!

подарували вже 1 811 разів
650 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренер складе індивідуальну програму для учнів, враховуючи їхні навички. Бійці опанують правильну боксерську стійку, а також техніку нанесення ударів і контрударів. Інструктор покаже прийоми захисту та простежить за правильністю виконання всіх елементів. Поради та рекомендації професійного спортсмена допоможуть друзям вдосконалити свою техніку.

Чому ми вибрали боксерський клуб Puncher

Клуб знаходиться в пішій доступності від станції метро «Палац "Україна "». Для відвідування занять не потрібна додаткова підготовка. Є програми як для новачків, так і для тих, хто вже займався бойовими мистецтвами. Боксерські рукавички видають на місці. Можна скористатися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Puncher - Боксерський клуб http://www.puncher.kiev.ua/ м. Палац Україна, вул. Предславинська, 35, корп. 21

69 відгуків

Костя
10 квітня 2019
Вчора було перше заняття з десяти. Було дуже круто! Відпрацьовували удари та стійки. Але потрібно бути достатньо фізично підготовленим.
Влад
6 квітня 2019
https://www.facebook.com/100017482186646
Клуб Puncher Тренер Саша Тренер провел хороший мастер класс по боксу, постоянно объяснял, подсказывал как правильно нужно делать. Тренировка: розминка, работа в перчатках, пресс. 60 мин Перчатки предоставляли.
Дарья
3 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002485787872
Отличное впечатление, дает представление о том, что такое бокс, дает возможность оценить свою выносливость и понять, как это непросто на самом деле :) Тренер внимательный и следит за тем, что можешь конкретно ты и строит мастер класс таким образом, чтобы ты не умер, но прочувствовал все свои мышцы и эорошенько напрягся. К концу занятия хочется еще :)
Виктор
30 березня 2019
https://www.facebook.com/100001268014747
Получилось великолепно. Уютный зал, оч хороший тренер Александр. Доброжелательная атмосфера. При этом никаких сюси-пуси - реальный пот, реальная боль, то что нужно для снятия стресса!!))) Рекомендую

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.