Подаруйте майстер-клас боксу!

подарували вже 5 085 разів
400 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На індивідуальному занятті новачок опанує ази єдиноборства, відпрацює різні техніки, прийоми і комбінації в боксі. Тренування буде проходити під контролем інструктора. Педагог грамотно розподілить навантаження для спортсмена, дасть поради і рекомендації. Він допоможе учневі опанувати правильну стійку, навчить наносити удари, ставити блоки, відбивати атаки противника.

Чому ми вибрали боксерський клуб Puncher

Центр розташований в п'яти хвилинах ходьби від ст. м. «Палац "Україна"». Відвідувати тренування можуть спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Для занять видають боксерські рукавички. У клубі є роздягальні та душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Puncher - Боксерський клуб http://www.puncher.kiev.ua/ м. Палац Україна, вул. Предславинська, 35, корп. 21

58 відгуків

Марія
Вчора
https://www.facebook.com/100002589867199
Ще один чудовий момент у палац спогадів. І не тільки :) Найбільше мене вразило те, як легко пройшло це заняття. Було дуже комфортно. Люся - неймовірний тренер. Як на мене, бажання щось робити та впевненість у тому, що у тебе все вийде - це найголовніше. Саме так я почувалася. І це дивовижно. Кайфую від людей, які кайфують від того, що роблять і дарують позитив іншим! P.S. Усі вчителі і викладачі... ні, всі, хто чомусь навчає інших, мають бути такими, як Люся.
Богдан
12 лютого 2019
Мастер-класс очень понравился. Тренер построил план тренировки исходя из моего уровня, думаю пойти на постоянные занятия.
Роман
9 лютого 2019
Все прошло замечательно, даже новичку можно поймать азы
Яна
6 лютого 2019
Пользуюсь услугами bodo много лет! Всегда остаюсь довольна впечатлениями. Курс бокса не исключение! Тренер по боксу - Профессионал. Чемпионка мира по боксу! Посещаю занятия с удовольствием. Спасибо)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.