Подаруйте майстер-клас дайвінгу для двох!

подарували вже 2 356 разів
2000 грн
2 людини
до 3 годин
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На початку заняття парі проведуть вступний інструктаж. Друзі дізнаються, як правильно занурюватися, використовувати мову жестів і діяти в непередбачених ситуаціях. Потім новачкам підберуть і видадуть необхідне спорядження і гідрокостюми. Під час практики дайвери будуть занурюватися під воду і відпрацьовувати техніку плавання з аквалангом. Після заняття тренер внесе результати учнів до електронної бази даних PADI.

Чому варто спробувати урок дайвінгу

Заняття проходять відповідно до стандартів міжнародної системи PADI. Вона розроблена для дайверів-аматорів, тому дозволяє безпечно і ефективно тренуватися. Відвідати урок можуть аквалангісти з будь-яким рівнем підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Посейдон - Дайвінг клуб - Київ http://www.poseidon-shop.com.ua/ м. Вокзальна, вул. Уманська, 2

150 відгуків

Владислав
24 березня 2019
Все шикарно, прошло на высшем уровне, мне все очень понравилось, инструктор TOP!!!, очень весёлый, добрый, мастер своего дела!!!!!:)
Богдан
20 березня 2019
https://www.facebook.com/100003406347630
Супер инструктор! Все ясно и понятно, с первого раза получилось. Мне все понравилось
Елена
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100009117719090
Все прошло отлично! Отличный инструктор, который все понятно обьяснил. У меня не сразу получилось продуться, но в итоге с помощью разьяснений инструктора все получилось и мы плавали легко на 8 метрах. Очень необычные и волнующие ощущения, когда ты под водой! Точно стоит попробовать! Впечатление и клуб Divers рекомендую!
Карен
11 березня 2019
Всё прошло замечательно

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.