Подаруйте майстер-клас дефіле!

подарували вже 770 рази
400 грн 1 люд. 60 хв.
400 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Заняття проведе професійна модель з багаторічним досвідом. Новачок вибере, на якому напрямку сконцентрувати увагу: на класичній повсякденній ході або на подіумному дефіле. Залежно від цього педагог підбере комплекс вправ. Він навчить правильно тримати поставу та впевнено ходити у взутті на високих підборах.

Чому ми вибрали школу моделей KModels

Це міжнародне модельне агентство, засноване в 2012 році української топ-моделлю Аллою Костромічева. За свою кар'єру вона співпрацювала з відомими модними будинками: Givenchy, Dolce & Gabbana, Yves Saint Laurent, Hermes та іншими. З 2014 року Алла — ведуча проекту «Топ-модель по-українськи». Школа знаходиться у центрі міста — в 3 хвилинах пішки від станції метро «Золоті ворота».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

KModels - Школа моделей http://kmodels.com.ua/ м. Контрактова площа, Ярославський пер., 7/9

8 відгуків

Наталья
25 січня 2019
Всем девушкам, которые хотят почувствовать себя моделью или научиться красиво ходить на каблуках и правильно держать осанку, рекомендую этот мастер-класс. Мне очень понравилось!!! Отдельно, хочу сказать большое спасибо преподавателю Иванне за полезные советы, универсальные навыки и приятное общение!)
Вероника
23 грудня 2018
Все понравилось
Ирина
6 листопада 2018
https://www.facebook.com/100014458030121
Очень крутой мастер-класс! Мне все очень понравилось!!! Хотелось бы отметить отдельно преподавателя Иванну, которая все доступно объясняет и показывает, огромное ей спасибо. Те навыки, которые я приобрела на этом мастер-классе, действительно можно применять в повседневной жизни. Спасибо.
Светлана
7 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100001841133626
Для меня это был действительно подарок впечатление! Я всегда мечтала почувствовать себя моделью и это удалось! Ивана - замечательная девушка и преподаватель, она не только научила меня как красиво идти, держать осанку, но и добавила уверенности и в себе и веру, что все получится!) Используя знания и советы полученные на мастер-классе, ты всегда будешь на высоте и в центре внимания!)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.