Подаруйте майстер-клас dj для двох!

подарували вже 80 рази
1600 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Друзі відвідають заняття, під час якого навчаться зводити треки і працювати з апаратурою. Спочатку інструктор розповість трохи теорії про діджей-сети, мікшерний пульт і пояснить, що таке BPM. Потім відбудеться практична частина. Друзі створять власний сет і запишуть 3-4 треки. За правильністю виконання кожної дії біля пульта простежить діджей і допоможе в разі необхідності. Готові композиції фахівець завантажить на хмару або збереже на флешку.

Чому ми вибрали школу написання електронної музики Music Maker

Усі заняття в школі проходять індивідуально та здійснюються на професійній апаратурі. Засновник Music Maker Слава Ружинський — саунд-продюсер, діджей, автор пісень. У школі проходили навчання DJ Ewsei, DJ ANESTY, Ariga Sky та інші.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Music Maker - Школа написання електронної музики http://musicmaker.com.ua м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 29А

62 відгуки

Алиса
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100002227765597
Осталась безумно довольна впечатлением и результатом от мастер-класса! За полтора часа уже минимально «играла» за диджей-пультом. Отличная школа MusicMaker в целом, всем советую попробовать, кого интересует музыка и навыки диджеинга. Оказалось не так сложно, как я себе представляла в начале. Всего лишь вопрос практики и хорошего учителя, с чем мне очень повезло! Спасибо вам за такую возможность!
Сергей
2 червня 2019
https://plus.google.com/108383858682384815736
Все супер, хочется ещё ;)
Ярослав
2 червня 2019
Ультра интересно и очень понятно, после такого появляется желание купить аппаратуру и самому продолжать. Большое спасибо за опыт Вячеславу)
Constantine
1 червня 2019
Серьёзно, очень круто! Прям ухх) Зарядился позитивными эмоциями, диджеинг оказался значительно интереснее чем я думал

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.