Подаруйте майстер-клас dj!

подарували вже 3 306 разів
1000 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Навчання відбуватиметься у стінах школи електронної музики. На майстер-класі діджей розповість про нюанси професії і покаже, як користуватися апаратурою. Учень опанує базові техніки зведення треків і спробує створити авторський мікс.

Чому ми вибрали школу написання електронної музики Music Maker

Школа вже понад 5 років навчає людей з усього світу створювати електронну музику в різній стилістиці. Студії обладнані сучасною апаратурою та необхідним програмним забезпеченням. Викладачі коректують програму навчання індивідуально під кожного учня для максимально ефективного результату.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Music Maker - Школа написання електронної музики http://musicmaker.com.ua м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 29А

62 відгуки

Алиса
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100002227765597
Осталась безумно довольна впечатлением и результатом от мастер-класса! За полтора часа уже минимально «играла» за диджей-пультом. Отличная школа MusicMaker в целом, всем советую попробовать, кого интересует музыка и навыки диджеинга. Оказалось не так сложно, как я себе представляла в начале. Всего лишь вопрос практики и хорошего учителя, с чем мне очень повезло! Спасибо вам за такую возможность!
Сергей
2 червня 2019
https://plus.google.com/108383858682384815736
Все супер, хочется ещё ;)
Ярослав
2 червня 2019
Ультра интересно и очень понятно, после такого появляется желание купить аппаратуру и самому продолжать. Большое спасибо за опыт Вячеславу)
Constantine
1 червня 2019
Серьёзно, очень круто! Прям ухх) Зарядился позитивными эмоциями, диджеинг оказался значительно интереснее чем я думал

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.