Подаруйте майстер-клас дрифтингу!

подарували вже 41 рази
8000 грн 1 люд. 2 години
8000 грн
1 людина
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Дрифтинг — це вид автоспорту, який передбачає круті повороти та керовані заноси на високій швидкості. Заняття складається з теорії та практики. Спершу тренер проведе інструктаж і навчить кермуванню. Він покаже, як стабілізувати автомобіль при втраті контролю: під час обертання, заносу та бокового ковзання. Потім наступить черга практики — початківець займе місце пілота та буде кататися на спеціально обладнаному треку.

Чому ми вибрали школу водіння Chayka

Chayka — єдина автошкола в столиці, яка навчає дрифтингу. Вчителі — учасники та призери численних змагань з дрифту. Прийоми спортивної майстерності вони адаптували під цивільних водіїв і склали навчальні програми. Автопарк школи налічує близько 20-ти сучасних машин.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Chayka - Driving school http://chayka-school.com.ua СК «Чайка», с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Антонова, 2

2 відгуки

Антон
18 червня 2019
https://www.facebook.com/1627823161
Отличный опыт! Очень понравилось!
Андрей
24 липня 2018
Очень круто провел время! Раньше с дрифтингом сталкивался только в компьютерной игре NFS. Никогда не думал, что смогу делать заносы сам, но у меня получилось и это було очень драйвово! Спасибо инструктору за то, что доходчиво объяснил. Кстати, машина тоже супер. И спасибо бодо за классные впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.