Подаруйте майстер-клас дріфтингу!

подарували вже 13 рази
8000 грн 1 люд. 2 години
8000 грн
1 людина
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Дрифтинг — це вид автоспорту, який передбачає круті повороти та керовані заноси на високій швидкості. Заняття складається з теорії та практики. Спершу тренер проведе інструктаж і навчить кермуванню. Він покаже, як стабілізувати автомобіль при втраті контролю: під час обертання, заносу та бокового ковзання. Потім наступить черга практики — початківець займе місце пілота та буде кататися на спеціально обладнаному треку.

Чому ми вибрали школу водіння Chayka

Chayka — єдина автошкола в столиці, яка навчає дрифтингу. Вчителі — учасники та призери численних змагань з дрифту. Прийоми спортивної майстерності вони адаптували під цивільних водіїв і склали навчальні програми. Автопарк школи налічує близько 20-ти сучасних машин.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Chayka - Driving school http://chayka-school.com.ua СК «Чайка» с. Петропавлівська Борщагівка вул. Антонова, 2

1 відгук

Андрей
24 липня 2018
Очень круто провел время! Раньше с дрифтингом сталкивался только в компьютерной игре NFS. Никогда не думал, что смогу делать заносы сам, но у меня получилось и это було очень драйвово! Спасибо инструктору за то, что доходчиво объяснил. Кстати, машина тоже супер. И спасибо бодо за классные впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.